tv3.lv

Pēc intervijas TV internetā rupjus komentārus saņēmusi ģimenes ārste no Ādažiem vērsusies policijā

Ģimenes ārste Gundega Skruze-Janava no Ādažiem Valsts policijai uzrakstījusi vairākus iesniegumus pēc vairāku cilvēku viņai adresētiem rupjiem komentāriem internetā saistībā ar to, ka viņa 4. decembrī intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” atspēkojusi argumentus, ar kuriem cilvēki iestājas pret valdības nosacījumu maskas valkāt arī mazākiem bērniem.

2020. gada 7. decembrī 18:40

Pirmdien, 7. decembrī, ārste, mikroblogošanas vietnē “Twitter”, informējot sekotājus par pavērsienu attiecīgajā lietā, darīja zināmu, ka ir aizpildījusi vairākus iesniegumus Valsts policijai un tiem varētu sekot vēl citi. “”Facebook” komentu apdeits: aizpildīti vairāki iesniegumi Valsts policijā. Būs vēl. Daru to galvenokārt tādēļ, ka cilvēkiem beidzot būtu jāsāk uzņemties atbildību par pazemošanu internetā. Priecāšos, ja tamdēļ kaut viens cilvēks nesaņems tās preteklības, ko saņēmu un turpinu saņemt es.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģimenes ārste saviem sekotājiem internetā arī atklājusi, ka notikušais nav patīkams, tomēr ar Latvijas Televīzijas pārstāvjiem viņa esot vienojusies, ka intervijas raidījumā “Rīta panorāma” fragmentu no interneta vides nedzēsīs, jo viņa pastāv uz pašas teikto. Pēc intervijas fragmenta izvietošanas sociālajā tīklā “Facebook” pār mediķe saņēmusi viņai adresētus rupjus komentārus un apvainojumus.

Skruze-Janava intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” 4.decembrī cita starpā pauda, ka cilvēki ir gatavi tik lielā skaitā parakstīties un tik ātri portālā “Manabalss.lv” savākts nepieciešamais parakstu skaits par rosinājumu amatpersonām masku valkāšanas nosacījumu bērniem sabiedriskās vietās atcelt, secinājusi – tas liecina, cik sabiedrībā milzīga ir dezinformācija. Tāpat viņa izteica kritiku, ka “Manabalss.lv” pieļāva vākt parakstus par attiecīgo inciatīvu.

Skruze-Janava pauda, ka sešus gadus sasnieguši un vecāki bērni sejas maskas var nēsāt patstāvīgi, bet līdz šim vecumam to var paveikt vecāku uzraudzībā. Vienlaikus gan viņa atzina, ka agrāk par divu gadu vecumu sejas masku bērnam nevajadzētu vilkt. Tāpat viņa pastāstīja, ka bērni ļoti atdarina savus vecākus, tostarp rīcībā, tāpēc, ja tēvs ar māti nēsā sejas maskas un māca bērnus, kā pareizi tās lietot, arī mazākie ģimenes locekļi tās nēsās labprāt. “Nav iespējams aiz maskas uzkrāties tādam ogļskābās gāzes daudzumam, kurš organismam nebūtu panesams,” viņa pauda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbalstu ģimenes ārstei apliecinājuši vairāki sekotāji sociālajos tīklos, tostarp sabiedrībā zināmas personas.

Lasi vēl: Savākti jau vairāk nekā 26 000 paraksti, aicinot atcelt gaidāmo nosacījumu sākumskolēniem skolās lietot sejas maskas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm