tv3.lv

Pavļuts: Ja iesaistīsies armija, vērtēsim Vakcinācijas birojā vajadzīgo darbinieku skaitu

Uz augsta līmeņa pieciem amatiem topošajā Vakcinācijas projekta birojā pieteikušies 461 kandidāti. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par!”) šo sauc par lielu atsaucību, un konkurenci uz katru amatu – sīvu. Tagad sāksies atlase.

2021. gada 19. janvārī 19:12

Vakcinācijas biroja pienākums būs tehniski nodrošināt iespēju īsā laikā vakcinēties pusotram miljonam Latvijas iedzīvotāju, risinot problēmsituācijas jebkurā diennakts laikā. Vienlaikus jāmazina arī ar vakcināciju saistītais dezinformācijas apjoms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr reaģējot uz vakardienas TV3 Ziņu sižetu, ka Nacionālie bruņotie spēki vēlētos pārņemt loģistikas plānošanu un tehnisko izpildi, otrdien veselības ministrs nosūtījis vēstuli aizsardzības ministram, aicinot konkrēti norādīt armijas speciālistu iespējas iesaistīties.

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (“Attīstībai/Par!”) jau vakar apliecināja, ka armijas rīcībā ir vajadzīgā kompetence, tādēļ jautājums – vai vakcinācijas birojā tomēr varētu atteikties no loģistikas speciālista algošanas, šos uzdevumus uzticot armijai?

“Es saprotu, ka bruņotajiem spēkiem ir vajadzīgs saprast kopējo risinājumu, bet to var saprast tikai plāna izstrādes fāzē, un tad varētu runāt par konkrētu iesaisti. Vēršoties pie kolēģa Pabrika, esmu lūdzis norādīt veidus, kā bruņotie spēki varētu iesaistīties biroja darbā. Ja redzēsim, ka kāds speciālists birojā nav nepieciešams vai pēkšņi izrādīsies, ka kāds speciālists būs gatavs birojā strādāt brīvprātīgi, mēs visas šīs palīdzības iespējas izmantosim,” norādīja Pavļuts.

Vakcinācijas birojā kopumā strādās 10 cilvēku. Kopējais algu fonds vairāk nekā pusmiljons eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm