tv3.lv

“Pasažieru vilciena” vadītājs: Paša zīmola “Vivi” izstrāde mums izmaksājusi 3900 eiro

2020. gada 14. septembrī 9:18

Zīmola “Vivi” izstrāde AS “Pasažieru vilciens” izmaksājusi 3900 eiro, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja “Pasažieru vilciena” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

“Pats zīmols – izstrāde mums maksājusi 3900 eiro. Tās nav nekādas milzīgas summas, kas nosauktas starp 100 000 eiro. Galīgi absurdi,” norādīja Grigulis.

Savukārt vaicāts, kādas ir zīmola ieviešanu izmaksas, Grigulis atbildēja: “Par ieviešu mēs pašreiz nerunājam, ne par zīmola, ne ieviešanas stratēģiju, jo tas ir cieši saistīts ar jauno vilcienu piegādēm. Liela daļa no izmaksām, protams, būs saistīta ar pašiem vilcieniem. Neatkarīgi no tā, vai būtu esošais vai jaunais zīmols, ir lietas, kas dabiski nolietojas. Un tajā brīdī, kad tās nolietojas, mēs viņas arī iegādājamies. Jāatceras, ka mums būs gan jaunie elektrovilcieni, gan pat divus zīmolus valkājošie dīzeļvilcieni, kas droši vien ilgu laiku kursēs līnijās, un tos pārkrāsot nav plānots.”

Kā iepriekš apliecinājis Grigulis, AS ”Pasažieru vilciens” plāno mainīt zīmolu, nevis nosaukumu. 

”Tās ir baumas, ka ir jāmaina nosaukums. Mēs ne valdē, ne iekšēji uzņēmumā neesam ne nolēmuši, ne sprieduši par to, ka būtu nepieciešama nosaukuma maiņa. Bieži vien zīmols strādā pilnīgi atsevišķi,” aizvadītajā nedēļā intervijā Latvijas Radio sacīja Grigulis, piebilstot, ka, piemēram, Igaunijas pasažieru pārvadātājs pa dzelzceļu strādā ar zīmolu ”Elron”, kamēr paša uzņēmuma nosaukums ir ”Eesti Liinirongid”.

Viņš arī atzīmēja, ka ziņas par zīmolu ”Vivi” ir pāragri noplūdusi informācija. ”Tas ir tāds neiznēsāts bērns. Mēs par šo negribam runāt, jo tam būs savs stāsts, kas būs jāizstāsta tajā brīdī, kad tas pienāks. Līdz tam mums vēl ir daudz darāmā,” uzsvēra ”Pasažieru vilciena” vadītājs.

Iepriekš TV3 raidījums ”Nekā personīga” ziņoja, ka nolemts mainīt ”Pasažieru vilciena” nosaukumu un turpmāk to sauks ”Vivi Latvija”. Jaunā dizaina izstrāde un ieviešana izmaksāšot līdz 100 000 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Vāc parakstus par ”Pasažieru vilciena” zīmola saglabāšanu

Tāpat iepriekš ziņots, ”Pasažieru vilciens” šogad maijā Patentu valdē reģistrējis preču zīmes ”Vivi Latvija” un ”Vivi”, liecina informācija Patentu valdes datubāzē.

Pieteikumi abu preču zīmju reģistrācijai iesniegti 2020. gada 4. februārī, bet abas preču zīmes reģistrētas 20. maijā. Informācija Patentu valdes datubāzē liecina, ka abu preču zīmju īpašnieks ir ”Pasažieru vilciens”, bet preču zīmju reģistrācija ir spēkā līdz 2030. gada 4. februārim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm