tv3.lv

Par skolotājas pazemošanu tiešsaistes stundā Jelgavā sākts administratīvā pārkāpuma process

Par huligāniskām darbībām un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas tiešsaistes mācību stundas norises traucēšanu, aizskarot skolotāju, policijā sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

2021. gada 5. martā 17:06

Lietvedība sākta, pamatojoties uz iesniegumu no vidusskolas par to, ka, lietojot necenzētus vārdus, traucēta mācību stundas norise tiešsaistē, kā arī aizskarta pedagoģes cieņa un gods. Process sākts par sīko huligānismu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašlaik notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu vainīgo personu, kas tiks saukta pie administratīvās atbildības.

Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru un iestāžu darbu, var tikt piemērots naudas sods no 14 līdz 100 naudas soda vienībām jeb no 70 līdz 500 eiro.

Jau ziņots, ka publiskajā telpā nonācis video, kurā tiek pazemota un necenzētiem vārdiem apsaukāta ilggadēja mācību iestādes matemātikas skolotāja.

Skolas direktore Valentīna Maido aģentūrai LETA apstiprināja, ka ir informēta par notikušo un apliecināja, ka jau ir sagatavots un tiks iesniegts iesniegums policijā, aicinot izvērtēt skolēnu atbildību likuma priekšā.

“Skolotāji ir neaizsargāti. Turklāt šādi gadījumi traucē mācīties tiem, kuri to vēlas,” piebilda direktore.

Tiešsaistes matemātikas stundas desmit sekunžu video parādījās platformā “TikTok”, un tajā skolotāju mudina pakārties, kam sekoja necenzēta leksika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm