Par iebraukšanu Jūrmalā no aprīļa atkal būs jāmaksā

Tiek slēgtas arvien vairāk iestādes, arī tādas, kur cilvēki var doties izkustēties. Taču cilvēkiem ir nepieciešams svaigs gaiss un tas nozīmē, ka daudzi dodas garās pastaigās.

Jau vairākas nedēļas tukšās pilsētu ielas norāda uz to, ka ierastās izklaides un pastaigas pilsētniekiem ir liegtas. Pilsētnieki vai nu uzturas mājās, vai arī dodas pastaigās, piemēram, gar jūru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Infektoloģijas profesore norāda, ka cilvēkiem, kuriem nav kādi īpaši ierobežojumi, noteikti ir jādodas pastaigās. “Veseliem cilvēkiem ir nepieciešams noteikti atrasties svaigā gaisā, būt brīvā dabā. Galvenais izvēlēties vietas, kur nav jau lielas grupas priekšā, kur nav dabas mīļotāji biezā kārtā atbraukuši,” norāda infektoloģe Angelika Krūmiņa.

Tā kā sporta zāles ir slēgtas, šobrīd daudziem gribas izkustēties un teju vienīgā iespēja to izdarīt, ir došanās pie dabas, arī pastaigāt pa mežu vai gar jūru. Taču no aprīļa stāsies spēkā iebraukšanas maksa Jūrmalā, kur pastaigās mēdz doties rīdzinieki. Lai arī sabiedriskais transports ir nedrošs, Jūrmalas dome norāda, ka iebraukšanas maksa personīgajiem auto kūrorta pilsētā šajā sezonā, netiks atcelta.

“Ārkārtas situācijas apstākļi nenosaka to, ka būtu jāatceļ jebkādi noteikumi. Šie noteikumi tiek saglabāti un aicinām cilvēkus tos ievērot,” uzsver domē.

Pie Jūrmalas jau tiek atsvaidzināti maksas automāti, kas nozīmē, ka no 1. aprīļa par iebraukšanu pilsētā būs jāmaksā 2 eiro.

Pašlaik tas ir idejas līmenī, taču valdībā jau tiek runāts par jaunu ierobežojumu ieviešanu arī brīvdabas pastaigām. Dažādām mežu, purvu takām un citām populārām brīvdabas pastaigu vietām, kur mēdz pulcēties daudz cilvēku, iespējams, jau nākamajā nedēļā arī tiks uzlikti ierobežojumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm