tv3.lv

Izskanējis “Labestības dienas” noslēguma koncerts

2018. gada 27. maijā 20:30

Maija pēdējā svētdienā norisinās telekanāla “LNT”, “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda organizētās labdarības akcijas “Labestības diena” noslēguma koncerts. 

Šogad sirsnīgajā akcijā līdzcilvēki tiek aicināti ziedot 19 bērniem, kuru veselības uzlabošanai nepieciešams atbalsts, kas nav valsts apmaksāts. Kopējā summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro. Šogad palīdzību lūdz Agnija, Roberts, Veronika un divi brāļi – Kristofers un Emīls –, kā arī vēl 14 bērni visā Latvijā.

Ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90006486, kā arī ”Rimi” un ”Supernetto” veikalos un Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā ”www.bsf.lv”.

“Labestības dienas” koncertā uzstāsjās Arturs Gruzdiņš, Atis Ieviņš ar meitu, Normunds Rutulis, Dita Lūriņa, “Astro’n’out”, MESA, Antra Stafecka un Normunds Pauniņš, “Instrumenti”, Valters Frīdenbergs un citi.

Paralēli koncertam darbu turpināja “Labestības dienas” zvanu centrs, kur uz ziedotāju zvaniem atbildēja sabiedrībā zināmi un iemīļoti cilvēki – Varis Vētra, Agnese Zeltiņa, Jēkabs Rēdlihs, Mārtiņš Pļaviņš, Regīna Devīte, Andrejs Ērglis, Pēteris Kļava, Valters Krauze, Armands Simsons, Anete Jēkabsone – Žogota un Gundega Skudriņa.

”Labestības dienā” saziedoti 91 249,46 eiro, kas palīdzēs smagi slimiem bērniem visā Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm