tv3.lv

“Origo” sācis nodrošināt attālināti iegādāto preču izsniegšanu ārpus tirdzniecības centra telpām

Tirdzniecības centrs “Origo” izveidojis preču saņemšanas punktu ārpus tirdzniecības centra telpām, kurā ikvienam ir iespēja saņemt attālināti no “Origo” veikaliem pasūtītās preces, Skaties.lv informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

2021. gada 20. aprīlī 23:20

Tirdzniecības centrs “Origo” līdz ar preču izsniegšanas punkta darbības uzsākšanu pievienojas lielo tirdzniecības centru kustībai, meklējot veidus, kā pielāgot tirdzniecību šā brīža valdības lēmumiem attiecībā uz ierobežojumiem tām tirdzniecības vietām, kuru platība pārsniedz 7000 kvadrātmetru. Akcijas sauklis ir “Droši ļaujiet mums droši strādāt”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lielie tirdzniecības centri un viņu nomnieki no valdības puses šobrīd ir nostādīti finansiāli neprognozējamā un grūti izprotamā pozīcijā. Ir neiespējami paskaidrot tirdzniecības centru mazajiem un lielajiem nomniekiem, kādēļ pie maza veikala ar atsevišķu ieeju cilvēki drīkst drūzmēties rindā, bet plašā tirdzniecības centrā, kurā ir lieliska ventilācija, ļoti plašas telpas – nedrīkst. Neviens no valdības puses līdz šim nav spējis to precīzi pamatot. Tirdzniecības centrs “Origo” ne tikai ievēro visas veselības drošības prasības, bet arī mērķtiecīgi tiek darīts vēl vairāk, jo arī mums rūp gan pašu, gan darbinieku, gan viņu ģimeņu veselība un arī labklājība,” norāda tā pārstāvji.

Pielāgojoties esošajiem tirdzniecības ierobežojumiem valstī, radīts vienotais pasūtījumu izsniegšanas punkts, kurā apmeklētājiem ir iespēja saņemt iepriekš tiešsaistē “Origo” nomnieku veikalos iegādātās preces. Punkts darbojas ārpus tirdzniecības centra telpām – Stacijas laukumā pie B ieejas, par ko vēsta īpaši izvietotas norādes.

Pasūtījumu izsniegšanas punkts darbosies vienotā darba laikā ar tirdzniecības centru – katru dienu no plkst. 10.00 rītā līdz plkst. 21.00. Tiešsaistē iegādāto preču izsniegšanu un saņemšanu nodrošinās un uzraudzīs attiecīgā veikala pārstāvji.

Aktuālā informācija par “Origo” un vienotā pasūtījumu saņemšanas punkta darbību pieejama tirdzniecības centra sociālo tīklu lapās “Facebook” un “Instagram”, kā arī tā mājaslapā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm