tv3.lv

Ogres novadā ar Covid‑19 saslimuši pašvaldības un medicīnas darbinieki, kā arī skolēni

Ogres novada pašvaldības centrālajā administrācijā diviem darbiniekiem konstatēta saslimšana ar Covid-19, aģentūru LETA informēja Ogres novada pašvaldības pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs.

2020. gada 9. novembrī 18:14

Viņš norādīja, ka pašizolācijā atrodas septiņi pašvaldības darbinieki un viens Madlienas pirmsskolas izglītības iestādes “Taurenītis” darbinieks, kas nav saistīts ar grupām, bet ir kontaktpersona un atrodas pašizolācijā līdz 11.novembrim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašizolācijā ir arī divi Ogresgala pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” darbinieki, kā arī divi Ogres mūzikas un mākslas skolas darbinieki, kas ir bijuši kontaktpersonas Covid-19 slimniekiem.

Arī bērnudārza “Zelta sietiņš” vienai darbiniecei līdz 22. novembrim jāatrodas pašizolācijā kā kontaktpersonai.

Sapožņikovs sacīja, ka arī Ogres sākumskolā līdz 16. novembrim viens skolēns ir pašizolācijā, jo bijis saskarsmē ar Covid-19 slimnieku. Vēl vienam skolēnam noteikta pašizolācija līdz 13. novembrim. Līdz 15. novembrim karantīnā ir divi šīs skolas pedagogi.

Bērnudārzā “Dzīpariņš” viens bērns līdz 12.novembrim vēl ir pašizolācijā.

Saslimšanas gadījums konstatēts Ogres 1. vidusskolā, tādēļ karantīnā līdz 22. novembrim atrodas 26 vienas klases skolēni un astoņi skolotāji, kuri bijuši kontaktā ar inficēto skolēnu.

Sapožņikovs sacīja, ka Covid-19 konstatēts arī diviem Ogres rajona slimnīcas darbiniekiem, bet inficēšanās notikusi citos apstākļos, nevis slimnīcā. Pieci Ogres slimnīcas darbinieki atrodas karantīnā, divi – pašizolācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem divu nedēļu kumulatīvais Covid-19 saslimušo skaits Ogres novadā ir konstatēts 43 gadījumos.

Lasi vēl: Paplašinoties Covid-19 saslimstībai darbinieku vidū, uz laiku slēgta Aizkraukles slimnīca

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm