tv3.lv

“Novatours” atsāk ceļojumus uz Tenerifi; pirmais reiss pilnībā izpārdots

Mazinoties koronavīrusa ierobežojumiem ārvalstīs, tūroperators ”Novatours” 5. martā atsāk ceļojumus uz Kanāriju salu Tenerifi, portālu Skaties.lv informē ”Novatours” komunikācijas konsultante Ieva Sala.

2021. gada 5. martā 17:21

“Pirmais lidojums uz Tenerifi acumirklī guva atsaucību, kas apliecina Latvijas ceļotāju ilgas pēc ārvalstu ceļojumiem. Reiss ir pilnībā izpārdots,” informē Sala.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt ”Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs norāda: ”Esot saziņā ar klientiem, saprotam, ka ieilgusī ceļojumu pauze nebūt nav mazinājusi ceļotāju vēlmi doties baudīt atpūtu uz ārvalstīm. Interese arvien pieaug, klienti ir gatavi pielāgoties striktajiem drošības noteikumiem, lai pēc Latvijas garās ziemas varētu baudīt vasarīgas saules mieru.”

Ceļojumu atsākšana ir bijis rūpīgi izsvērts, pārdomāts un atbildīgs lēmums, kas balstīts uz iesaistīto valstu atbildīgo iestāžu lēmumiem, noteikumiem un rekomendācijām, kā arī esot nemitīgā saziņā ar ārvalstu partneriem, jo klientu drošība uzņēmumam vienmēr ir bijusi pirmajā vietā.

Tenerife kā pirmais atjaunotais galamērķis izvēlēta tās vīrusa drošības situācijas dēļ – saslimstības līmenis ir zems, un gan no valsts puses, gan salas pašvaldības, gan tūrisma pakalpojumu sniedzēju puses tiek rūpīgi sekots līdzi, lai situācija mainītos tikai vīrusa izplatības samazināšanās virzienā.

Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, ierobežojumus ceļojumu organizēšanai no valsts puses nesaskata un uzņēmums plāno turpināt ceļojumu organizēšanu.

Lasi vēl: 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm