tv3.lv

Neļausim viņām nosalt! 18 gadus vecai māmiņai un viņas meitiņai vajadzīga palīdzība!

Ventspils novadā kāda jauna māmiņa un viņas vienu gadu vecā meitiņa ziemu sagaida ar drebošu sirdi, jo abas nonākušas neapskaužamā situācijā – viņām nav iespējas sagādāt malku, bet ziema strauji tuvojas un kļūs arvien aukstāks.

2015. gada 8. novembrī 19:14

“Tikko saņēmu palīgā saucienu no kādas jaunas sievietes, kas dzīvo ar savu vienu gadu veco meitiņu lauku mājā Ventspils novadā. Jaunā māmiņa ir bezdarbniece, dzīvo ar savu māti, kurai diemžēl ir atkarība no alkohola. Ģimene ir trūcīga, diemžēl jaunās māmiņas māte nerūpējas sagādāt malku ziemai… un jaunajai māmiņai tādas iespējas arī nav,” Facebook labdarības grupā Vēlos palīdzēt!  raksta grupas izveidotāja Rasma Zaharenko, kas pirms pāris nedēļām aicināja sabiedrību iesaistīties vecmāmuļas Katjas apgādāšanā ar siltām drēbēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā māmiņa tikko sasniegusi 18 gadu slieksni, un ģimenei nav maznodrošinātā statusa, kas nodrošinātu palīdzību no pašvaldības puses. Lieta tāda, ka māmiņas mātei esot darbs, taču lielākā daļa naudas tiekot nodzerta. Līdz ar to meitene un viņas bērns iekļuvušas bezpalīdzīgā situācijā.

“Neļausim viņām nosalt! Lūdzu atsaukties kādu, kas atrodas Ventspils novada tuvumā un varētu palīdzēt sagādāt malku!” aicina R. Zaharenko.

Tie, kas var kaut kādā veidā palīdzēt māmiņai un viņas meitai, tiek lūgti sazināties šajā Facebook grupā – Vēlos palīdzēt!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm