tv3.lv

Muzeji, koncerti, izstādes – ko darīt šogad pēdējās siltajās brīvdienās?

Nedēļas nogalē arī koncerti. Laika apstākļi mūs lutina, tāpēc dodieties – jo tālāk, jo labāk un atklājiet arī kaut ko jaunu Latvijā.

Uz Jelgavu rīt, 11. septembrī, jādodas visiem tiem, kam tuva ”The Sound Poets” un Latvijas Radio Bigbenda tikšanās mūzikā. Jelgava , bez šaubām arī lieliska vieta garām pastaigām.

Uz Dobeli, Ķestermeža estrādi aicināti tie, kuri sevi pieskaita pie kulta grupas ”Musiqq” fanu rindām – tur notiks labāko dziesmu koncerts. Bet pavisam citas mūzikas cienītājiem, Dzintaru koncertzālē, unikāla iespēja – tikai šovakar un rītvakar piedzīvot ”Kremerata Baltica” un Gidonu Krēmeru ”Kremerata Baltica” festivālā.

Ja sestdien koncerti, varbūt svētdien izstāde, bet ne mākslas, bet auto. 12.septembrī, pie Rīgas Motormuzeja norisināsies Latvijas Antīko automobiļu kluba “Youngtimer Rally” sekcijas viens no sezonas noslēdzošajiem pasākumiem “Youngtimer & Motul Coffeetime”.

Tur būs iespēja vaigā skatīt ap 150 klasisko automobiļu un motociklu. Kā interesantākos no dalībniekiem Motormuzejā izcēla “Alfa Romeo A12”, “Rolls Royce Silver Cloud II”, “Citroen ID19”, vairākas “Chevrolet Corvette”, “Ferrari 348tb” un “F355”. Pirmo reizi papildinās bērnu vēsturisko pedāļauto sacensības Biķernieku trasē. Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi klasiskie pedāļauto, un bērna augums nepārsniedz 110 centimetrus.

Tāpat ir iespēja apmeklēt laikmetīgā jeb starptautiskā jaunā teātra festivālu ”Homo Novus” – tas sācies jau 8. septembrī un turpināsies līdz 18. septembrim, un caur dažādām laikmetīgā teātra formām sola iedzīvināt skatītāju iztēli un dot iespēju satikties ar svešiniekiem, apmainīties idejām, izmēģināt jaunu nodarbošanos un piedzīvot citu dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivāls šogad norisinās jau 26. gadu un šogad runās skaidri par nenoteiktību dažādos ideju laukos. Tas notiek dažādās Rīgas vietās, arī ārpus pilsētas un pat pa tālruni, taču viena no centrālajām vietām ir Vidzemes tirgus. Festivāls atgriežas tirgū, pie vienkāršajām attiecībām, kur cilvēki satiekas cits ar citu, apmainās ar precēm, apmainās ar padomiem, apmainās ar vārdiem un sajūt cits cita klātbūtni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm