Mītiņa "Bez Tevis nav uzvaras!" dalībnieki aicināti ņemt līdzi ziedus un karogus

Rīt apritēs gads, kopš pamodāmies pavisam citā pasaulē, drīz vien skaudri apjaušot, ka kara nežēlība, slepkavības un cietsirdība arī ir 21. gadsimta realitāte. Solidarizējoties ar Ukrainas tautu, rīt notiks mītiņš pie Brīvības pieminekļa. Tajā cilvēki pulcēsies, lai paustu atbalstu Ukrainas tautai un nosodītu Krievijas agresiju.

Pirms gada 24. februāra rītā mēs visi pamodāmies ar skaudru atgādinājumu, ka Ukrainā jau gadiem notiekošais karš ir pārvērties par liela mēroga ofensīvu. Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā lika mums apzināties, ka dzīvojam kara ēnā. Ka dzīvojam pasaulē, kur bērni nevar doties uz skolu, pasaulē, kur pieaugušie nevar iet uz darbu, pasaulē, kur ikdienas nežēlīgi tiek nogalināti cilvēki, iznīcinātas viņu mājas, sagrauti viņu sapņi.

Mītiņa dalībnieki aicināti ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus, kurus varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mītiņu “Bez Tevis nav uzvaras!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem. Organizācija lūdz dalībniekus būt atbildīgiem un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm