tv3.lv

Mežciemā kokus izcirst vēlas nekustamo īpašumu firma‑nodokļu parādniece, kas strādā ar zaudējumiem

2019. gada 28. maijā 19:43

Rīgas mikrorajona – Mežciema – iedzīvotāji satraukušies par kārtējo ieceri namu tuvumā izcirst kokus. Uzņēmums, kas vēlas to darīt, saistīts ar Igaunijas nekustamo īpašumu biznesu, tur vēlas uzbūvēt jaunu daudzdzīvokļu namu.

Paredzēts nocirst divas kļavas, divas apses, astoņas liepas, 28 bērzus, četras priedes un četras ošlapu kļavas, kā arī vairākus citus kokus, kuru celma caurmērs ir mazāks par 20 centimetriem.

Mājokļu un vides komitejas speciālisti, vizuāli vērtējot kokus, secinājuši, ka lielākā daļa no tiem ir ainaviski un dendroloģiski vērtīgi, tādēļ pašvaldība iedzīvotājus aicina aktīvi iesaistīties sabiedriskajā apspriedē.

“Nebūs svaiga gaisa! Viss būs netīrs. Jau tā gaisa nav, mašīnas, benzīns, dīzelis visapkārt. Slikti,” tā TV3 Ziņām norādīja Mežciema iedzīvotāja Aļona.

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijā par koku nociršanu zemes gabalā Hipokrāta ielā bez numura un Sergeja Eizenšteina ielā iesniegusi SIA “Estera Holding”.

“Lursoft” dati liecina, ka firmas īpašnieks ir Ilo Adamsons (Ülo Adamson), firmas pamatkapitāls 352 870 eiro. Pērn uzņēmuma zaudējumi 77 856 eiro, 2018. gadā kopējie maksājumi valsts budžetā ir ar mīnusa zīmi: – 13 000 eiro. Darbinieku skaits – nulle. Zvanot pa “Lursoft” norādīto telefonu, TV3 Ziņām neizdevās noskaidrot, ko tad īsti plānots būvēt.

Ar Ilo Adamsona vārdu saistīts cits uzņēmums – “Estera Development”, kura mājaslapā nav nekādas informācijas par šā veidojuma juridisko nosaukumu. Taču šajā mājaslapā redzams, ka Mežciemā plānots būvēt daudzdzīvokļu namu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm