Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” plāno iepirkt papildu Latvijā ražotos produktus

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija”, paplašinot sadarbību ar Latvijas ražotājiem, plāno iepirkt papildu vietējā tirgū ražotus produktus, kā rezultātā konkrētu vietējo ražotāju produkcijas iepirkumu plāno audzēt vairākas reizes, informēja kompānijā.

2021. gada 30. janvārī 19:00

Papildu preču iepirkumi plānoti no Latvijas vadošajiem ražotājiem, piemēram, “Balticovo”, “Latvijas Maiznieks”, “Putnu fabrika Ķekava”, gaļas nams “Ādaži”, “Tukuma piens”, “Food Union” un daudziem citiem pašmāju ražotājiem. Šāds darījums sniegs iespēju iedzīvotājiem “Maxima” veikalos iegādāties augstas kvalitātes pašmāju produktus par vēl zemākām cenām, norāda uzņēmumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kompānijā skaidro, ka darījums veikts cenu samazināšanas inciatīvas ietvaros. Līdz ar plānotajiem papildu iepirkumiem, konkrētu pašmāju ražotāju produkcijas iepirkumu plānotais pieaugums varētu augt vairākas reizes.

“Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, Latvijas ražotājiem, esam noslēguši savu vērienīgāko darījumu, kura ietvaros papildus plānots iepirkt preces vairāk nekā 70 miljonu eiro vērtībā. (..) Produktus par samazinātām cenām esam izvēlējušies, ieklausoties tieši mūsu klientos,” par šīs iniciatīvas mērķi stāsta “Maxima Latvija” iepirkuma departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.

Attiecīgo produktu piedāvājumā ir iekļauti piena produkti, svaiga un kūpināta gaļa, zivis, jūras veltes, olas, maize un citi pārtikas produkti vairākās kategorijās. Liela daļa produktu ir pašmāju iecienīti labumi, piemēram, “Putnu fabrikas Ķekava” cāļa gaļas cīsiņi, “Balticovo” olas, “Latvijas Maiznieka” sēklu graudu maize, dažādi piena produkti – raudzēts piena produkts “Lakto”, “Baltais” biezpiena sieriņi, “Rasa” saldais krējums un citi produkti. Tāpat par samazinātu cenu “Maxima” veikalos pārdos atspirdzinošus gāzētos un alkoholiskos dzērienus, kā arī higiēnas un mājsaimniecības preces un virkni citu preču.

Papildu mazumtirgotājs veikalos ik nedēļu plāno piedāvāt arī top pieci augļus un dārzeņus par samazinātu cenu. Liela daļa piedāvātās produkcijas būšot vietējo ražotāju. Attiecīgo augļu un dārzeņu piedāvājums ik nedēļu mainīsies.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Maxima Latvija” 2019.gadā strādāja ar 836,727 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,5% un bija 27,496 miljoni eiro. Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs ir Lietuvas uzņēmējs Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm