“Maxima” organizēs un pilnībā apmaksās darbinieku Covid‑19 testus

Mazumtirgotājs SIA “Maxima Latvija” līdz 15. novembrim pilnībā segs savu darbinieku Covid-19 testēšanu un ar to saistītos izdevumus par uzņēmuma līdzekļiem, pavēstīja uzņēmumā.

2021. gada 13. oktobrī 12:00

Uzņēmumā atgādina, ka līdz ar ārkārtas situācijas iestāšanos valstī un valsts noteikto pārejas periodu no 13. oktobra līdz 15. novembrim potes pret Covid-19 saņemšanai nevakcinētajiem darbiniekiem ar nepieciešamību pēc sertifikāta, “Maxima Latvija” izlēmusi nākt pretī darbiniekiem, pilnībā sedzot testēšanu un ar to saistītos izdevumus par uzņēmuma līdzekļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” Personāla vadības departamenta direktore

“Darbinieku un pircēju drošība ir mūsu prioritāte. Jau šobrīd gandrīz 70% “Maxima” darbinieku ir vakcinēti, un atsevišķos departamentos vakcinācijas rādītājs sasniedz pat 100%. Lai nodrošinātu iespēju strādāt un iepirkties drošā vidē, visiem tiem “Maxima” darbiniekiem, tostarp veikalu, administrācijas un loģistikas centra darbiniekiem, kuriem šobrīd vēl nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, nodrošināsim regulāru testēšanu bez maksas līdz valstī noteiktā pārejas perioda beigām. Vienlaikus, lai sniegtu iespēju darbiniekiem parūpēties par savu drošību un turpināt darbu arī pēc pārejas perioda beigām, mēs turpināsim informēt darbiniekus par vakcinācijas nozīmīgumu ar zinātnē balstītu informāciju, kā arī darbinieku ērtībai nodrošināsim izbraukuma vakcinācijas braucienus visā Latvijā.”

Lai sniegtu iespēju “Maxima” darbiniekiem parūpēties par savu drošību, tiek organizēti izbraukuma vakcinācijas braucieni visā Latvijā. Divu nedēļu laikā jau ir vakcinēti vairāk nekā 1500 darbinieku.

“Maxima” vasarā uzsāka plašu informatīvo kampaņu par vakcināciju sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru un citiem ekspertiem, lai vēl vairāk skaidrotu un iedrošinātu darbinieku un sabiedrības kopumā vēlmi vakcinēties pret Covid-19 vīrusu, atbildot uz interesējošiem jautājumiem.

Valdības noteiktās ārkārtējās situācijas laikā visi “Maxima” veikali ir pieejami visiem iedzīvotājiem – kā vakcinētiem, tā nevakcinētiem – neatkarīgi no veikalu formāta vai atrašanās vietas. Ir stiprināti gan esošie drošības pasākumi “Maxima” veikalos, gan ieviesta virkne jaunu aktivitāšu. Kopumā kopš pandēmijas sākuma drošas veikalu vides izveidē “Maxima” investējusi vairāk nekā vienu miljonu eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm