Loskutovs: Veselības ministrija par maz dara korupcijas risku mazināšanai slimnīcās

Dokumentu viltošana un kukuļošana slimnīcās ir nepieņemama, tā, komentējot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja atklāto Stradiņa slimnīcā, paziņoja veselības ministre Anda Čakša. Ministre akcentēja, ka korupcijas apkarošana ārstniecības iestādēs ir viena no prioritātēm, taču pilnībā izslēgt negodprātīgu rīcību nevar. Tikmēr parlamenta Korupcijas apkarošanas apakškomisijas vadītājs uzskata, ka ministrijas aktivitātes šīs sērgas izskaušanā ir nepietiekamas.

2017. gada 6. februārī 21:32

Saeimas deputāti norūpējušies, ka pārāk maz tiekot darīts korupcijas mazināšanai ārstniecības iestādēs. Parlamenta Veselības apakškomisija nosūtījusi vēstuli Veselības ministrijai, kurā pieprasa detalizēti izklāstīt šīs problēmas risinājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veselības ministre Anda Čakša iepriekš nekomentēja KNAB atklāto Stradiņa slimnīcā. Čakša atteicās atbildēt uz jautājumu, vai šie ārsti vēl strādā Stradiņa slimnīcā. Viņa gan uzsvēra, ka ministrija uzdevusi visām ārstniecības iestādēm mazināt korupcijas risku.

Atgādinām, ka Ģenerālprokuratūra lemj, vai sākt kriminālvajāšanu pret trīs Stradiņa slimnīcas ārstiem un vienu šīs slimnīcas darbinieku. Viņi pirms trīs gadiem par 5 000 eiro kukuli palīdzējuši kādam Dānijas pilsonim it kā veselības problēmu dēļ izvairīties no tiesas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm