tv3.lv

LNT 20. sezonas atklāšanā dzied un sumina Laimīgos cilvēkus!

Vakar pie Brīvības pieminekļa bija svētki – kopā ar LNT personībām uz svinībām pulcējās cilvēki, lai kopīgi nosvinētu LNT 20. jubilejas sezonas atklāšanu, kā arī vienojās kopīgā svētku dziesmā. Pasākumā arī tika sumināti Laimīgie cilvēki, kurus LNT kanāls meklēja visu vasaru. Un atrada! Tāpat viens no svētku kulminācijas brīžiem nenoliedzami bija arī Eiropas basketbola čempionāta atklāšana.

2015. gada 6. septembrī 17:43

Meklējot Laimīgos cilvēkus, LNT arī noskaidroja laimes recepti, ar ko padalījās laimīgie cilvēki! Un laimes recepte, izrādās, nav nemaz tik sarežģīta!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laimes recepte

Laimes receptes sastāvdaļas:

 • laba veselība;
 • darbs, kas patīk un sniedz gandarījumu;
 • stabilitāte visās dzīves jomās – darbā, prasmēs, ģimenē, attieksmē;
 • Latvijas daba, četri gadalaiki, skaistas vietas un forši cilvēki;
 • piederības sajūta un patriotisms – sajūta, ka dzīvo īstajā vietā tradīcijas un notikumi;
 • ģimene un draugi, kopīgi pavadīts laiks;
 • mīlestība – attiecībās, attieksmē pret visu;
 • iespēja radoši izpausties – mūzika, dzeja, deja, iespēja izbaudīt visu jauno;
 • ceļojumi;
 • spēja dot un palīdzēt citiem;
 • pozitīvs skats uz lietām – spēja nestresot par sīkumiem, iespēja “nolaist tvaiku” veselīgā veidā.

Lūk, ņem šīs sastāvdaļas, samaisi proporcijas un kopā ar LNT – laime pilnīga!

Piedāvājam fotogalerijā apskatīt, kā noritēja LNT 20. sezonas svinības pie Brīvības pieminekļa!

Foto

Filma par LNT

Par godu LNT 20. sezonai ir radīta dokumentālā filma LNT 20 sezonas. Iespaidos un atmiņās dalās Baiba Zūzena, Māris Grigalis, Ilze Dobele, Agris Blūmfelds, Ieva Brante, Katrīne Pasternaka, Rolands Laķis, Armands Ekštets un citi.

Filmā apkopotas tradīcijas un notikumi, kurus Latvijas sabiedrībā ir aizsācis tieši kanāls LNT. Piemēram, vēlēšanu debates, sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušana Patriotu nedēļā, vairāki ziedošanas projekti, kā arī muzikāli, ģimeniski un izklaidējoši šovi, kas aizkustinājuši teju visus Latvijas iedzīvotājus. Nozīmīgi, ka arī daudzi šodienas skatuves mākslinieki savus pirmos soļus uz skatuves spēruši tieši LNT realitātes šovos.

Iedvesmojoši stāsti LNT Ziņās

Foto: publicitātes foto

LNT Ziņu dienests, atzīmējot kanāla 20. sezonu, skatītājiem sagādājis īpašu dāvanu – 20 stāstus no sirds – tie vēstīs par cilvēkiem, kuri mīl dzīvi un savu darbu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”LNT Ziņu dienestā visus vieno mīlestība pret darbu, ko darām. Esam ne tikai savas valsts, bet arī savas profesijas patrioti. Protams, ziņās nav divu vienādu dienu, bet lieta, kas mūs vieno, ir nemainīga – tas ir mūsu LNT Ziņu skatītājs. Uzskatām, ka svinot 20. sezonu, šis ir labākais veids, kā parādīt to, kas ir svarīgs – stāstīt par cilvēkiem, kuri gūst gandarījumu savā profesionālajā darbībā, ik dienu izvirzot sev jaunus mērķus un tos arī sasniedzot, par cilvēkiem, kuri vienkārši no sirds un ar patiesu atdevi dara savu darbu,” norāda LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa.

Pēc 16 gadiem atgriežas Sirdsmīļā Monika

Foto: publicitātes foto

Jau no 18. septembra piektdienās plkst. 21:10 ēterā atgriezīsies seriāls Sirdsmīļā Monika ar 10 jaunām sērijām. Laiks nav stāvējis uz vietas! Lai arī Monika ir mājsaimniece, kura turpina meklēt izaicinājumus, par ģimenes labklājību Robertiņš ir parūpējies un Rambāni dzīvo cepures kuldami.

Viens no Monikas lielākajiem piedzīvojumiem šajos gados ir bijusi dzīvokļa labiekārtošana. Taču tā kā viņa ir apveltīta ar lielisku gaumi un smalku stila izjūtu, darbiņš paveikts lieliski. Arī jaunajā sezonā Monika nav mainījusies, viņai galvā rosās neskaitāmas radošas idejas. Tas vien ir garants, ka jaunajās sērijās mūs sagaida jautri pārsteigumi.

Viens no pirmajiem notikumiem – Rambānu pāris plāno iegādāties īpašumu laukos. Hilda un Žanis nav īpaši apmierināti, ka varētu zaudēt labākos draugus un brīnišķīgos kaimiņus – tiekoties ar presi viņu starpā pat izcēlās neliels strīds. Taču tas netraucē Monikai domu lidojumu, viņa laukos grasās uzsākt biznesu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauku sēta sāksies oktobrī

Foto: publicitātes foto

Jau oktobrī LNT skatītāji varēs sekot līdz intrigām realitātes šova Lauku sēta jaunajā sezonā. Lauku sētas skatītājus sagaida spilgtas lauku dzīves ainas, raiba vasara un spēcīgas emocijas – darba prieks, nodevība, asaras, intrigas, attiecību līkloči un uzvaras gaviles.

Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi, piemēram, uzbūvēts no jauna mājas jumts, bet saimniecei par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. LNT šova Lauku sēta dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām un savstarpējām intrigām.

Labākā atpūta ar LNT!

Arī šajā rudenī otrdienās turpināsies romantiskie vakari, kuros kanāls LNT piedāvās jaunas televīzijas pirmizrādes. Jaunumi skatītājus sagaida arī trešdienās – jau 2. Septembrī pirmizrādi piedzīvos Red aģenti 2 (Red tails), bet 9. septembrī – Haizivju vārdotāja (Dark tide).

Savukārt no 27. septembra svētdienas vakari piederēs Džeimsam Bondam, bet oktobra trešdienas Brūsam Vilisam četrās Cietais rieksts filmās. Tāpat jau septembra beigās gaidāmi arī jauni pasaulslaveni seriāli, piemēram, Salemas raganas (Salem), Brūklinas taksis (Taxi Brooklyn), Sasito lukturu ielas 14.sezona (Улицы разбитых фонарей).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm