tv3.lv

Linezeru pārcels uz Onkoloģijas centra klīniku; pacienti ir noraizējušies

Pēc dažiem mēnešiem stacionārs Linezers tiks pārcelts uz Latvijas Onkoloģijas centra jauno Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīniku.

2016. gada 12. martā 17:55

Plānots, ka tikko izremontētajās un mūsdienīgi aprīkotajās telpās pacienti saņems labāku ārstēšanu. Taču daļa Linezera pastāvīgo ķīmijterapijas pacientu par pārcelšanos tomēr ir satraukti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nepatīkami, ka aizsuta prom no šejienes šo slimnīcu. Kaut vai daba vien ir te daudz ko dod tā slimnieka veselībai. Ja paliek labāk, teiksim pavasarī, uz balkona izejot putni daba jau ir klāt,” norāda pacients Teodors Everts.

Darbs jaunajā Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikā ir piedāvāts arī visiem Linezera ārstiem un medicīnas personālam. Taču ne visi ir pārliecināti, ka turpinās strādāt jaunajā vietā.

“Es vēl domāju. Jo man protams ir ari otrs darbs. Šis man ir tikai papildus darbs. Kā es varēšu to apvienot, jo sanāks man tagad drusku tālāk viena darba vieta no otras. Kā es tur veikšu tos pārbraukumus. Vai es paspēšu,” stāsta onkoloģijas māsa Rita Turauska.
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība gan uzsver – pārcelšanās uz Onkoloģijas centru ir pacientu interesēs, jo tur būs mūsdienīgs aprīkojums. Bet galvenais ieguvums būs multifunkcionālā ārstēšana, kur viss ir vienuviet. Plašāk par gaidāmajām izmaiņām un to, kas notiks ar veco Linezera slimnīcas ēku, stāstīsim ziņās astoņos.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm