Lielbritānijas tiesa izvarošanā apsūdzētam Latvijas pilsonim piespriež 18 gadus cietumā

Lielbritānijas tiesa 38 gadus vecajam Latvijas pilsonim Ervīnam Alksnim, kas bija apsūdzēts izvarošanā un seksuālos uzbrukumos, piespriedusi 18 gadus cietumā, vēsta tīmekļa medijs “Kentonline”.

2021. gada 2. decembrī 13:26

Alksnis pēdējā laikā dzīvojis Meidstonas pilsētā, Anglijas Kentas grāfistē.

Alksnis tika notiesāts pēc pusotras nedēļās ilgas prāvas Kenterberijas Kroņa tiesā, kad zvērinātie bija uzklausījuši liecības par to, kā apsūdzētais uzbrucis upuriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alksnis tika atzīts par vainīgu trīs apsūdzībās par izvarošanu, trīs apsūdzībās par seksuālu uzbrukumu par 13 gadiem jaunākam bērnam, četrās apsūdzībās par seksuālām aktivitātēm bērna klātbūtnē, uzbrukumu par 13 gadiem jaunākam bērnam un seksuālām aktivitātēm ar bērnu.

2020.gada janvārī, ziņojot par apsūdzību sākotnējo izvirzīšanu, laikraksts “Kent Messenger” vēstīja, ka Alksnim izvirzītas trīs apsūdzības 14 gadus vecas personas izvarošanā, seksuāliem uzbrukumiem meitenēm, no kurām jaunākajai bijuši deviņi gadi.

Noziegumi, par kuru pastrādāšanu apsūdzēts Alksnis, pastrādāti laikā no 2007. līdz 2016.gadam Meidstonā un Tonbridžā, Kentas grāfistē Lielbritānijā, kā arī Rankā un Galgauskā, Latvijā, vēstīja “Kent Messenger”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm