tv3.lv

Līdz ar jauno ekonomikas ministru notiks “kadru maiņa” arī ostu pārvaldēs

Mainās vara valdībā, mainās arī ierēdņi partijām svarīgos amatos. Valdība otrdien lems par izmaiņām ostu pārvaldēs.

2016. gada 8. martā 9:54

Kā secina laikraksts Diena – ministri izvēlas sev uzticamus valsts pārstāvjus Rīgas ostas valdē, Ventspils ostas valdē, kā arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdē. Tajās līdz šim darbojās iepriekšējās vadības ekonomikas ministra, satiksmes ministra un finanšu ministra deleģētie pārstāvji, bet šo nozaru vadībā tagad ir citu partiju ministri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens no Vienotības uz Rīgas brīvostas valdi izvirzījis Valmieras domes priekšsēdi Jāni Baiku no reģionālās partijas Valmierai un Vidzemei. Pēc Ašeradena sacītā – tas notiekot labas pārvaldības gaismā.

Finanšu ministre Dana Reizniece Ozola, kura ir Zaļo un zemnieku savienības pārstāve, Ventspils ostas valdē deleģē sava biroja vadītāju Ringoldu Beinaroviču. Rīgas ostas valdē Finanšu ministriju arī turpmāk pārstāvēs valsts sekretāre Baiba Bāne, bet Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju – Baiba Broka no Nacionālās apvienības. Ministri  lems arī par atļaujas došanu izvirzītajiem valžu locekļiem savienot jaunos pienākumus ar jau esošajiem amatiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm