tv3.lv

Lepojamies! Par šā gada Eiropas cilvēku Latvijā atzīta tenisiste Aļona Ostapenko

Latvijas tenisistei Aļonai Ostapenko vēl viens tituls – viņa atzīta par Eiropas gada cilvēku Latvijā. Balsojumā sacentās arī skeletonists Martins Dukurs, eiroparlamentārietis Artis Pabriks, Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, politologs Ivars Ījabs un citi. Balva tradicionāli tiek piešķirta par ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā.

2017. gada 28. decembrī 20:16

Balvas ieguvēja uz ceremoniju nevarēja ierasties, jo atrodas sacensībās Apvienotajos Arābu Emirātos. Prieku par to, ka balva piešķirta tieši viņai, klātesošajos gan tas nemazināja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eiropas gada cilvēka balsojumam kopumā tika pieteiktas vairāk nekā 30 kandidatūras, no kurām soli pa solim priekšgalā izvirzījās trīs – Ostapenko, uzņēmējs Andris Bērziņš, kā arī mākslas projektu autore Krista Burāne.

Tā kā šogad Eiropas gada cilvēka titula pasniegšanai ir apaļa 20 gadu jubileja, uz ceremoniju bija aicināti arī iepriekšējo gadu laureāti.

Atgādinām, ka nominācija tika iedibināta 1998. gadā, lai cildinātu cilvēkus, kas, pēc sabiedrības domām, ir visvairāk veicinājuši Eiropas integrāciju Latvijā. Jāpiebilst, ka Ostapenko un basketbolists Kristaps Porziņģis atzīti par šā gada Latvijas sportistiem.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm