tv3.lv

Ļaudis Juglas ezerā bauda vienu no šīs vasaras retajiem mūzikas festivāliem

2020. gada 8. augustā 21:16

Sestdienas vakarā Rīgā skan kāds ļoti savdabīgs mūzikas festivāls. Viens no retajiem šovasar. Tā nosaukums “Laivā”. Satikšanās vieta – Juglas ezers pie Brīvdabas muzeja.

Brīvdabas muzejā cilvēki ieradās ar dažādām laivām. Tie, kuriem savas nav, var uz vietas noīrēt, jo tikai tā var piedalīties tā sauktās “crossover” mūzikas festivālā “Laivā”. Mūzikas baudītāji ir ūdenī. Covid-19 pandēmijas ēnā, kad visi lielie festivāli šovasar tika atcelti, šis esot kā svaiga gaisa malks kultūras baudītājiem.

Stundu pirms atklāšanas Juglas ezerā iepretim Brīvdabas muzejam bija ap 40 laivām, taču plānots, ka mūzikas festivāls pulcēs līdz pustūkstotim peldlīdzekļu. Ap diviem tūkstošiem cilvēku.

Mūzikas festivālā “Laivā” attiecīgs arī skatuves izvietojums. Tas ir vērsts tieši uz Juglas ezeru. Festivālā uzstājas grupa “Dagamba”, “Tautumeitas”, Laima Jansone, bet kā neizziņotie mūziķi – grupa “Mazais Princis”. Šis tiek saukts kā Latvijā pirmais starpžanru mūzikas festivāls.

Mūzikas festivālā pat kafejnīca atrodas uz laipas. Cilvēki ar laivām piepeld un pasūta vajadzīgo. Festivāls noslēgsies plkst.23.00.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm