tv3.lv

Latvijas Loto izplata skaidrojumu par SuperBingo laimes rata atgadījumu

Latvijas Loto raidījuma SuperBingo laimes rata atgadījumu skaidro ar tehniskas dabas problēmām un apliecina, –  “mēlītei” apstājoties uz 25 000 eiro sadaļas, dalībniece saņemtu attiecīgo laimestu.

2016. gada 24. oktobrī 18:30

Aizvadīto dienu laikā interneta lietotāju uzmanību piesaistīja video materiāls no raidījuma SuperBingo – tajā redzams kā laimes rata “25 000 eiro” laimesta sadaļa izkustas no vietas. Soctīklu lietotāji ar nav slēpuši neizpratni par redzēto un, reaģējot uz šo atgadījumu, Latvijas Loto ir izplatījuši oficiālu paziņojumu. Publicējam to pilnā garumā:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums, VAS Latvijas Loto, par nepatīkamu pārsteigumu SuperBingo 36. nedēļas izlozē izkustējās laimesta sektora “25 000 eiro” plāksne uz Lielā laimes rata. Vēlamies paskaidrot, ka laimestu sektoru plāksnītēm uz rata ir tikai ilustratīva funkcija. Pie rata tās ir piestiprinātas katra atsevišķi ar divpusēji stiprināmo līmlenti. Šajā konkrētajā izlozē rata iegriešanas brīdī viena no līmlentēm atlīmējās, kā rezultātā plāksnīte uz sektora izkustējās. Ierakstu šajā brīdī nedrīkst pārtraukt, jo tas ir izlozes process, tāpēc spēle tika turpināta.

SVARĪGI: laimesta plāksnītes atlīmēšanās nekādi neietekmē ne sektora atrašanās vietu, ne rata griešanās ātrumu vai spēku, ne laimesta apjomu, ne arī laimes rata “mēlīti”, jo “mēlīte” un sektora plāksnītes nesaskaras. Dalībnieks laimē to laimestu, uz kura sektora apstājas rata mēlīte. Ja rats šajā izlozē būtu apstājies uz 25 000 eiro naudas laimesta, tad dalībniece tos arī laimētu.

Protams, atzīstam, ka šī bija tehniska kļūme, un esam veikuši visas nepieciešamās darbības, lai tādi incidenti vairs neatkārtotos.

Tāpat aicinām ņemt vērā, ka nesen notika TV studijas renovācija un vairāku spēļu iekārtu maiņa, tostarp mainīts tika arī Lielais laimes rats un visas laimestu plāksnes ir stingri piestiprinātas sektoriem.”

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm