tv3.lv

Latvijā sākusies “Labo darbu nedēļa”

Ir sākusies “Labo darbu nedēļa”, kas turpināsies līdz 11. oktobrim. Tās laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts sniegt savu ieguldījumu. Šobrīd vajadzība pēc dažāda veida palīdzības un atbalsta ir dubultojusies.

Rīdziniece Agnese Skirmane ir viena no tām 60 īpašo bērnu mammām, kas atrodas labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” gādībā. Šoruden viņai ir iespēja bez maksas baudīt relaksējošo antistresa masāžu.

“Atslābt uz stundu mums principā ikdienā nesanāk. Mēs visu laiku esam skrējienā, pēc bērniem, ar bērniem un uz kaut kādām nodarbībām bērniem, līdz ar to, kad tu stundu esi guļus stāvoklī un neviens tev tur neskraida un nesauc, vai tev nav jādomā, kur tev kaut kas ir jāskrien, protams, ka lielākoties tas atslābums ir tik liels, ka mēs vienkārši aizmiegam,” saka Agnese.

Ķermeņa kopšanas estētiķe Zane Kalniņa savus un kolēģu pakalpojumus bez atlīdzības piedāvāja pati. Viņasprāt, labdarība – tā ir bauda. Spēja kādam palīdzēt dod dzīvei pozitīvu piepildījumu.

“Laikam nebija pilnvērtīga. Prasījās kaut ko vairāk. Un tad es sāku kaut ko meklēties. Tā ir tā laimes sajūta. Tas tas gandarījums pēc padarīta darba, kad tu saņem to gandarījumu,” bilst ķermeņa kopšanas estētiķe.

“Labo darbu nedēļa” Latvijā norisinās jau 12. reizi. Ar katru gadu tā iet plašumā. Pagājušajā gadā labdarībā iesaistījās 15 000 cilvēku. Un daudziem tā nebija vienreizēja akcija.

“Mēs arī mudinām cilvēkus, lai viņi iesaistās un turpina arī pēc šā 11. oktobra darīt. Un mums ir tādi gadījumi, kad ir sadraudzējušies jau tieši tā, kā es minēju, – šī te pārtikas piegāde, kad cilvēks ir aiznesis vai nu sava kaimiņam, vai vienkārši kādam nepazīstamam cilvēkam un turpina to darīt arī visu atlikušo laiku. Jo viņš redz, ka tas atvieglo viņa ikdienu,” atklāj  ”Palīdzēsim.lv” sociālās uzņēmējdarbības projektu vadītāja Dace Gusarova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Labo darbu nedēļā” iedzīvotājus aicina piedalīties gan ar lieliem, gan ar maziem darbiem. Palīdzīga roka nepieciešama dažādās jomās. Var doties uz dzīvnieku patversmi, apciemot vientuļos pensionārus un palīdzēt viņiem dārza darbos, sakopt vietējo apkārtni vai kļūt par brīvprātīgo, kas palīdz pieskatīt īpašos bērnus, dodot mammām atelpas brīdi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm