tv3.lv

Lai saņemtu vakcināciju pret Covid‑19, mediķiem jāuzrāda apliecinājums no darba vietas

Dodoties vakcinēties pret Covid-19 individuāli, ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām jāņem līdzi apliecinājums no darba vietas.

2021. gada 11. janvārī 18:00

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas tīmekļvietnēs norādīts, ka, ierodoties uz vakcināciju, ārstniecības personām un ārstniecības atbalsta personām līdzi jāņem identifikācijas karte vai pase, kā arī darba devēja apliecinājums, ka persona ir konkrētās ārstniecības iestādes darbinieks, un potēšanās pase, ja tāda ir.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas tīmekļvietnē norādīts, ka līdztekus identifikācijas kartei vai pasei, ārstniecības iestādēs strādājošajiem, līdzi jāņem potēšanās pase un savas ārstniecības iestādes darba apliecība vai iestādes vadītāja izziņa, kas veidota uz iestādes veidlapas un kurā norādīts, ka persona ir ārstniecības persona vai ārstniecības iestādes darbinieks.

Kā aģentūru LETA informēja NVD, pastāv iespēja, ka ārstniecības iestāde iekļauj vienā apliecinājumā informāciju par vairākiem darbiniekiem, līdz ar to, viņiem visiem dodoties uz vakcināciju konkrētā vietā, apliecinājums nebūs nepieciešams katram ārstniecības iestādē strādājošajam. Viņi tiks pārbaudīti pēc saraksta, lai pārliecinātos, ka persona strādā attiecīgajā ārstniecības iestādē.

LETA jau rakstīja, ka veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no šodienas tiks vakcinēti visi ārstniecības iestādēs strādājošie. Iepriekš vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, bet 9.janvārī sāka vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja ir visiem mediķiem – ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm