tv3.lv

”Labestības dienā” kopējā saziedotā summa – 105 813,05 eiro nodrošina iespēju palīdzēt visiem bērniem

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīkla, kā arī Norvik Bankas organizētās labdarības akcijas ”Labestības diena” noslēguma koncerts jau aizvadīts 28. maijā, tomēr, kā ierasts, akcijai varēja ziedot arī jūnijā. Kopumā akcijas laikā saziedoti 105 813,05 eiro, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Emanuelam, Mihailam, Katrīnai un Martai dzīvot pilnvērtīgāk, kā arī vēl 29 bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai!

2017. gada 11. jūlijā 10:22

Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kurš ”Labestības dienas” ietvaros palīdzēja bērniem sniegt pašu svarīgāko – uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku! Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja atklāj, ka daļa bērnu jau ir saņēmuši palīdzību: ”Sirsnīgs paldies visiem, kuri iesaistījās ”Labestības dienas” akcijā un atsaucās aicinājumam palīdzēt bērniem! Pateicoties ziedojumiem, jau šobrīd esam sarūpējuši nepieciešamās lietas veselības uzlabošanai akcijas vēstnešiem – 10 gadus vecais Emanuels saņēmis specializētas jaunas ortozes, 8 gadus vecajai Katrīnai, kurai ir cukura diabēts, sagādāts jauns insulīna pumpis, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana, ieguvusi medicīnisko aparatūru dzīvības funkciju uzturēšanai. Pavisam drīz palīdzību saņems arī ceturtais akcijas vēstnesis Mihails, kā arī vēl 29 bērni, kuriem šobrīd nepieciešams atbalsts, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot un atveseļoties!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labdarības akcijas ”Labestības diena” laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai saņemtu speciālistu konsultācijas, lai bērniem varētu veikt sarežģītas un steidzami nepieciešamas operācijas un pēc tam izietu pēcoperācijas rehabilitāciju Latvijā.

Tāpat saziedotie līdzekļi sniegs iespēju atjaunot Bērnu slimnīcas uzgaidāmās telpas un rotaļu istabas, padarot tās dzīvespriecīgas un mājīgākas. Iesākumā tā būs Bērnu slimnīcas ķirurģijas nodaļa, kuras atpūtas telpas piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Ikviens bērns pirms operācijas ļoti uztraucas, tāpēc ir svarīgi, ka apkārtējā vide ir atbalstoša un palīdz justies droši, kā arī mazina satraukumu un pārdzīvojumu!

Ziedot pēc ”Labestības dienas” koncerta bija iespējams Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā, Norvik Bankas internetbankā, zvanot pa tālruni 90006486, Rimi kioskos vai www.mansrimi.lv, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu, kā arī veikalu Rimi un Supernetto kastītēs pie kasēm visā Latvijā.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Foto: “Labestības dienas” koncerts

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm