Labdarības pasākumā par godu Ukrainas neatkarības dienai saziedoti 72 000 eiro

Rīgā ceturtdien notika labdarības izsole, kuras ieņēmumi tiks novirzīti Ukrainas aizstāvju atbalstam. Izsolē varēja iegādāties daudzus ekskluzīvus priekšmetus, un solīšana izvērtās gana azartiska, ienesot vairāk nekā 72 000 eiro.

No “Javelin” sastāvdaļas izgatavots milzīgs akustiskais skaļrunis, Mārtiņa Rītiņa vīna skapis un daudzi citi dažādi priekšmeti izsolīti, lai palīdzētu savākt naudu Ukrainas brīvības cīnītājiem.

Jau labu laiku pirms izsoles ikvienam interesentam bija iespēja ieiet mājaslapā un pārliecināties par to, kas tad būs uz izsoles galda, un neapšaubāmi viens no interesantākajiem priekšmetiem – “Javelin” korpuss, kas pārveidots par akustisko skaļruni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens pēc otra viesnīcas “Raddison” 26. stāva bārā ieradās izsoles dalībnieki, katrs saņem zīmi ar numuru, ko pacelt brīdī, kad dot savu likmi. Ar viesiem steidz sasveicināties un aprunāties izsoles vadītājs.

Un izsolē tiešām bija daudz, no kā izvēlēties. Grupas “Kalush Orchestra” leģendāra rozā cepure ar parakstu, Usika un Kličko boksa cimdi ar parakstu, kopumā 20 vēsturiskas un vērtīgas lietas.

Izsoles vadītājs Toms Zvirbulis norāda: “Olgas Karlanas aizsargmaska, kas jau iegājusi vēsturē ar slaveno žestu, kad izlika pēc cīņas savu zobenu, no Ukrainas. No Latvijas arī Latvijas valdība pilnā sastāvā, prezidenta kungs iedevis savas aproču pogas.”

Pagājusi stunda, un atmosfēra iekarst – ja sākumā likmes auga pa desmitiem simtiem, tad tagad jau pa tūkstošiem.

Visaktīvākais uzņēmēju galdiņš, kurā naskāk likmes liek Andris Ramoliņš. Izsolē viņš iztērēja vairāk nekā 30 000 eiro, par 13 5000 eiro iegādājoties slaveno “boomboksu”. Tāpat uzņēmējs iegādājās gleznu, kā arī gluži nejauši par izsoles rekordcenu – 14 000 eiro – vienu no iekārojamākajiem objektiem, proti, Mārtiņa Rītiņa vīna un šampanieša kolekciju. Tā nemaz nebija uz vietas, bet tiks piegādāts vēlāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Un netīšām arī vīna skapi – biju domājis, ka kāds sasolīs vismaz 20 000! Mērķis bija pacelt cenu, bet būs tagad arī vīna skapis,” saka uzņēmējs.

Par izsoli gandarīts “Twitter” konvoja aizsācējs Reinis Pozņaks, jo iegūtos līdzekļus tērēs mašīnu iegādei – tās vajag kā ukraiņu armijniekiem, tā civilajām vajadzībām kara plosītajā valstī.

“Viņi tiek nogādāti pa fronti, medicīnas iestādēm, pilsētu policijām, Hersona, Dnipro. Viņas mēdz aiziet ļoti ātri. Ātrākais, ko es zinu – sestdien mašīna iebrauc Ukrainā un otrdien jau bija sašauta. Gadās visādi,” saka Pozņaks.

Organizatori sarēķinājuši, ka par izsolē iegūto naudu – vairāk nekā 72 000 eiro – varēs iegādāties apmēram 160 automašīnas un degvielu, ko nogādāt Ukrainas aizstāvjiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm