tv3.lv

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedota aizkustinoši liela summa – vairāk nekā pusmiljons eiro

Šā gada 31. janvārī noslēgusies kanāla TV3 rīkotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”, kurā ir izdevies saziedot pēdējo septiņu gadu lielāko summu – vairāk nekā pusmiljonu jeb 523 790 eiro, kas pilnā apmērā tiks izlietoti 256 bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai visā Latvijā, informēja “TV3 Group”.

2021. gada 8. februārī 11:58

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” pērn norisinājās jau 13. reizi, kas kopā ar partneriem – Bērnu slimnīcas fondu, veikalu tīklu “Rimi Latvija” un tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu “Tet” – aicināja palīdzēt 113 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai bija nepieciešami 293 248 eiro. Akcijai noslēdzoties, ziedotājiem ir izdevies saziedot pēdējo septiņu gadu laikā iespaidīgāko summu – 523 790,72 eiro, kas palīdzēs divas reizes lielākam bērnu skaitam, nekā sākotnēji plānots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“TV3 Group” programmu direktore Gita Pētersone-Rudzīte

“Vēlos teikt lielu paldies ikvienam, kas, neraugoties uz neparasto laiku, atsaucās ”Eņģeļi pār Latviju” aicinājumam “radīt brīnumu”. Tāpat liels paldies arī maniem TV3 kolēģiem, kas nenogurstoši strādāja, lai šī akcija īstenotos. Mums kopā ir izdevies paveikt patiesi nozīmīgu sirdsdarbu, un katrs ziedojums būs būtisks atbalsts ne vien bērniem, bet arī viņu ģimenēm, kas radīs prieku un cerību par doto iespēju dzīvot pilnvērtīgāk.”

Jau patlaban ir uzsākta palīdzības sniegšana 56 bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa

“Pagājušajā gadā, uzsākot akciju, bijām ļoti uztraukušies, vai izdosies nodrošināt atbalstu tiem 113 bērniem, kuri jau bija vērušies pie mums pēc palīdzības. Zinām, cik ļoti bērniem šī palīdzība ir nepieciešama, un apzināmies, kāds viņu ģimenēm būtu pārdzīvojums, ja neizdotos. Arī katram no bērniem tas būtu milzīgs zaudējums, jo viņu veselība un attīstība, viņu šodienas dzīves kvalitāte un nākotnes iespējas būtu apdraudētas. Tāpēc esmu bezgala pateicīga katram, kurš, neraugoties uz savām grūtībām, kādas mēs visi šobrīd piedzīvojam, tomēr nāca bērniem palīgā. Tā ir lieliska sajūta, ka bērniem Latvijā visapkārt ir tāds kā drošības tīkls, un, lai vai kāda ir situācija, mēs kopā parūpēsimies, lai katrs bērns saņem nepieciešamo palīdzību.”

Šā gada akcijas laikā pirmo reizi ziedotājiem bija iespēja iegādāties akcijas digitālo mūzikas albumu “Brīnumu radot”, kura radīšanā apvienojās Latvijas spilgtākie mūziķi. Kopumā tika iegādāti 5008 albumi, ziedojot 64 847,93 eiro. Savukārt vairāk nekā trešdaļu jeb 164 354,86 eiro ir ziedojuši veikalu tīkla “Rimi Latvija” apmeklētāji.

“Rimi Latvija” sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala norādīja, ka mazumtirgotājs ik gadu redz, cik liela ir cilvēku atsaucība un vēlme palīdzēt bērniem uzlabot veselību un dzīves kvalitāti. “Šogad, par spīti sarežģītajiem apstākļiem, līdzcilvēku sniegtais atbalsts ir sasniedzis patiesi brīnumdarbu apmēru. Vēlos no sirds pateikties mūsu pircējiem, piegādātājiem un partneriem, ar kuru palīdzību un ieguldīto darbu būs iespēja sniegt atbalstu vēl vairāk bērniem, kuriem tas ir patiesi nepieciešams,” sacīja Ikala.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kanāls TV3, Bērnu slimnīcas fonds, veikalu tīkls “Rimi Latvija” un tehnoloģiju un izklaides uzņēmums “tet” izsaka pateicību līdzcilvēku un sabiedrības atbalstam.

Kanāla TV3 akcija “Eņģeļi pār Latviju” 2020. gadā norisinājās jau trīspadsmito reizi. No 17.novembra līdz 31.janvārim akcijas rīkotāji aicināja palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Marijai (4), Robijam (5), Markam (4), Elizabetei (7), Demjanam (4), Vadimam (7) un vēl 107 bērniem visā Latvijā, kuri vēlas patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un būt laimīgi un veseli.

Lai palīdzētu piepildīt brīnumu ar vislielāko vērtību – bērnu veselību, kopumā bija nepieciešami 293 248 eiro. Akcijas mērķis ir palīdzēt segt izdevumus smagi slimiem bērniem, kuriem iedzimtu vai iegūtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija, kas nav ietverta valsts apmaksātajos ārstniecības pakalpojumos.

Koncertu noskaties šeit: Tiešraides arhīvs: Skaties akcijas “Eņģeļi pār Latviju” koncertu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm