tv3.lv

Kariņš: Varētu būt diskusijas par ierobežojumu mainīšanu, padarot tos vienkāršākus un saprotamākus

Lai gan aizvien ir pāragri runāt par ierobežojumu mīkstināšanu, patlaban diskusijas varētu būt par ierobežojumu mainīšanu, lai padarītu tos vienkāršākus un vieglāk saprotamus, atzinis premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).

2021. gada 27. janvārī 14:42

Valsts kancelejā informēja, ka Ministru prezidents trešdien, 27. janvārī, piedalījās Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēdē. Tajā piedalījās arī veselības ministrs Daniels Pavļuts. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tikšanās notika attālinātā režīmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lai arī iezīmējas stabilizācija slimības izplatības rādītājos, tomēr joprojām pāragri runāt par ierobežojumu mīkstināšanu – šobrīd diskusijas varētu būt par ierobežojumu mainīšanu, lai padarītu tos vienkāršākus un vieglāk saprotamus, nemainot to būtību: maksimāli mazināt iedzīvotāju pulcēšanās iespējas,” LPS domes sēdē norādīja Ministru prezidents.

Lasi vēl: Kariņš: Patlaban nevar runāt par būtiskiem atvieglojumiem pēc 7. februāra

Ministru prezidents uzsvēra, ka Covid-19 izplatības mazināšanā svarīgākie jautājumi ir vakcinācijas process, ierobežojumu īstenošana un atbalsta sniegšana iedzīvotājiem, kā arī uzņēmējiem.

Tāpat Kariņš informēja pašvaldību vadītājus, ka 28. janvārī valdības sēdē plānots diskutēt un lemt par pārstrādātā vakcinācijas plāna apstiprināšanu.

Valdībā tiek regulāri pārskatīti atbalsta pasākumi ar mērķi padarīt tos plašāk pieejamus iedzīvotājiem un uzņēmējiem, atgādināja Valsts kancelejā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienlaikus premjers sēdē uzsvēra, ka pašvaldībām ir būtiska loma Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanā, tādēļ atzinīgi vērtēja pašvaldību vadītāju vērtējumus un priekšlikumus vīrusa apkarošanai.

Domes sēdē tika apspriesti arī jautājumi saistībā ar situāciju sociālās aprūpes centros, finansējumu no valsts un Eiropas Savienības fondiem pašvaldību pakalpojumu un funkciju īstenošana.

Ieskaties arī šeit: Kariņš: Sistēmā strādājošie pieņēma lēmumu atteikties no lielākas “Pfizer” vakcīnu devu piegādes

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm