Kariņš uzdevis VM sadarbībā ar skaistumkopšanas nozari izstrādāt kritērijus drošai darbībai ilgtermiņā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) piektdien, 29. janvārī, ar rezolūciju uzdevis Veselības ministrijai sadarbībā ar skaistumkopšanas nozari izstrādāt kritērijus epidemioloģiski drošai darbībai ilgtermiņā, Skaties.lv informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

2021. gada 29. janvārī 13:55

Kariņš, komentējot iespējas valstī sniegt skaistumkopšanas nozares pakalpojumus, informēja, ka ir uzdevis VM sadarbībā ar nozari izstrādāt kritērijus, kā iedzīvotājiem būtu iespējams saņemt pakalpojumus epidemioloģiski drošā veidā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat ir arī jāizstrādā prasību kopums, kas skaistumkopšanas nozarei jāievēro, atsākot pakalpojumu sniegšanu, kā arī jāparedz atbilstoši mehānismi šo prasību efektīvai kontrolei.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV)

“Covid-19 pandēmijas izplatība un vakcīnu pieejamība nozīmē, ka ar ierobežojumiem nāksies sadzīvot vēl ilgāku laika periodu. Izprotot sabiedrības vajadzības, mums ir jāmeklē veidi, kā organizēt epidemioloģiski drošu dzīvi ilgtermiņā, nodrošinot nepieciešamos pakalpojumus un preces iedzīvotājiem un ekonomisko aktivitāti uzņēmējiem.”

Atbilstoši priekšlikumi Veselības ministrijai valdībā jāiesniedz nedēļas laikā.

Lasi vēl: Skaistumkopšanas nozarei paplašina dīkstāves atbalsta iespējas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm