tv3.lv

Kariņš uzdevis VM iesniegt priekšlikumus riska grupu visaptverošai un regulārai testēšanai vistuvākajā laikā

Ministru prezidentu Krišjānis Kariņš uzdevis Veselības ministrijai (VM) iesniegt priekšlikumus, kā vistuvākajā laikā nodrošināt riska grupu visaptverošu un regulāru testēšanu, Skaties.lv informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

2021. gada 8. februārī 14:23

Tāpat, lai pilnībā apzinātu Covid-19 testēšanas iespējas Latvijā, Kariņš pirmdien, 8. februārī, uzdevis VM steidzami iesniegt izskatīšanai valdībā informāciju par pieejamajām un izmantotajām Covid-19 testēšanas jaudām Latvijā. Ministru prezidents rezolūcijā norādījis, ka sagatavotajā materiālā ir jāietver arī informācija par paraugu noņemšanas un pārbaužu jaudām un plānotajiem kapacitātes palielinājumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Stacionēto Covid-19 pacientu skaits atkal pārsniedz 1000

Premjers skaidro, ka Covid-19 pandēmija sabiedrības dzīvi ietekmēs salīdzinoši ilgu laiku. Tamdēļ sabiedrības drošai sadzīvošanai ar Covid-19 pandēmiju, drošas tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas modeļa īstenošanai jākāpina Covid-19 testēšanas jaudu, jāpaplašina pastāvīgi testēto grupu loks un jānodrošina riska grupu regulāru, visaptverošu testēšanu.

Iepazīsties arī ar šo informāciju: Pagājušajā diennaktī atklāti 288 jauni Covid-19 gadījumi

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm