tv3.lv

Kariņš: Pilnībā uzticos Imunizācijas valsts padomes vērtējumam par Covid‑19 vakcīnu drošumu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pilnībā uzticas Imunizācijas valsts padomes (IVP) vērtējumam par Covid-19 vakcīnu drošumu, to premjers norādījis šodien attālinātas sarunas laikā ar padomes locekļiem.

2021. gada 13. janvārī 23:00

Kā aģentūru LETA informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs, valdības vadītājs sarunā norādīja uz ekspertu nozīmīgo lomu vakcinācijas procesā, paužot, ka iedzīvotājiem ir nepieciešama pārliecība, ka sabiedrības imunizācijā tiek izmantotas cilvēku veselībai drošas un efektīvas vakcīnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Imunizācijas valsts padome noraida paustās bažas par iespējamu negodprātību vakcinācijas plānu izstrādē

Kariņš norādīja uz kopējo mērķi: sasniegt kolektīvo imunitāti, ļaujot pakāpeniski atgriezties dzīves ritmā bez pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem.

Ministru prezidents ar sarunas dalībniekiem – IVP un veselības ministru Danielu Pavļutu (AP) – vienojās par regulāru informācijas apmaiņu un nepieciešamības gadījumā tikšanos, lai vērtētu imunizācijas procesa gaitu.

IVP priekšsēdētāja Dace Zavadska iepazīstināja premjeru ar padomes locekļiem, uzdevumiem un lomu Covid-19 vakcīnu drošuma un efektivitātes vērtēšanā. Padome, pēc Veselības ministrijas lūguma, ir vērtējusi, kādas prioritārās grupas būtu nosakāmas Covid-19 vakcinācijas procesā. Zavadska un citi padomes locekļi uzsvēra, ka padomi veido neatkarīgi eksperti.

Kā ziņots, kopš vakcinēšanas kampaņas sākuma Latvijā pret Covid-19 sapotētas 9899 personas. Līdz šim kopumā vakcinētas 7629 ārstniecības personas un 2270 ārstniecības iestāžu darbinieki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm