Kādu lomu uzņēmuma attīstībā ieņem darbinieku vecums un dzimums?

2021. gada 27. septembrī 12:17

Mēs dzīvojam laikā, kad viss mainās ļoti strauji. Vēl pavisam nesen dators bija ekskluzīva lieta un telefons bija piesaistīts konkrētai adresei, bet šodien mums katram ir savs mobilais telefons un, visticamāk, arī dators.

Lai gan šķiet, ka jaunā paaudze ir daudz zinošāka un prasmīgāka attiecībā uz jaunajām tehnoloģijām, ir lietas, par kurām tai nav ne jausmas, jo šie cilvēki lielo pārmaiņu laiku nav pieredzējuši. Darbinieki ar lielāku un daudzveidīgāku darba pieredzi var būt liels ieguvums kompānijai, gluži tāpat kā jaunās paaudzes “naži”, tāpēc ieguvēji ir tie uzņēmēji, kas prot izmantot visas priekšrocības, ko sniedz darbinieku dažādība kolektīvā. Tas pats attiecas uz dzimumu. Ja dzīvojam stereotipos par tieši sievietēm vai vīriešiem piemērotiem darbiem un amatiem, iezāģējam paši sev kājā, jo, aizspriedumu vadīti, varam palaist garām kādu patiesi vērtīgu talantu.

Par to, kāpēc dažādība darba kolektīvā ir ieguvums, skaties raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm