Kā iepirkties tiešās pirkšanas pulciņā un kāds no tā labums?

2021. gada 8. oktobrī 9:00

Lai iegādātos pēc iespējas veselīgākus, tīrākus un augstvērtīgākus produktus, mēs mēdzam apmeklēt dažādus tirdziņus, kur iespējams nopirkt produkciju “pa tiešo” no ražotāja. Taču tirdziņi nenotiek tik bieži kā mēs vēlētos vai arī tos apmeklēt gluži vienkārši īsti nav laika.

Taču izrādās, ka jau vairākus gadus dažādās Latvijas vietās ir izdomāts labs un izdevīgs risinājums gan pircējam, gan pārdevējam, kā tikt pie svaigiem, sezonāliem produktiem pa tiešo no audzētāja un ražotāja. Proti, runa ir par tiešās pirkšanas pulciņiem. Tas ir veids, kā ne tikai tikt pie vislabākās pārtikas, bet arī vistiešākajā veidā atbalstīt vietējos pārtikas ražotājus, kuriem, lai tiktu līdz veikalu plauktiem, nereti jānoiet garš ceļš ar vairākiem starpposmiem, turklāt tas nemaz nav izdevīgi. Tiešās pirkšanas pulciņš ir cilvēku grupa, kas vienojušies, ka izvēlēsies bioloģiskos produktus no zemniekiem, izdara savu izvēli reizi nedēļā, sastādot savu iepirkumu grozu internetā un saņem izvēlētos produktus.

Bet vairāk par to, kas tas ir, uzzini raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm