Juris Savickis "tv3.lv" apstiprina: "Esmu ceļā uz biroju. Vēstis par manu nāvi ir viltus ziņas"

Ceturtdien vairākos Latvijas medijos tika izplatīta nepārbaudīta informācija par ilggadējā “Itera Latvija” prezidenta Jura Savicka nāvi. Telefonsarunā “tv3.lv” viņš apstiprināja, ka pašlaik atrodas ceļā uz biroju.

2022. gada 8. decembrī 10:39

Savickis apstiprināja, ka ir informēts par medijos izplatīto nepatīkamo ziņu. Viņš apsvēršot iespēju vērsties tiesā pret viltus ziņu izplatītājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdienas rītā gandrīz visi lielākie Latvijas mediji publicēja nepārbaudītu informāciju par Savicka nāvi. Tikai vēlāk jau pēc publicēšanas šī informācija tika atsaukta.

Nepārbaudītā informācija tika publicēta arī sabiedriskā medija platformās. Kā “tv3.lv” apliecināja Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes pārstāve Sanita Upleja-Jegermane, padome par notikušo prasīs skaidrojumu.

Ziņa medijiem un dažādām sabiedrībā zināmām personām tika izsūtīta no aizdomīgas e-pasta adreses “[email protected]”. “tv3.lv” izsūtīto paziņojumu, it kā no uzņēmuma pārstāvjiem, nepublicēja.

Žurnālists kopš 1992. gada. Atspoguļo sociālpolitiskus notikumus un procesus. Strādā ar pārliecību, ka uzticamas ziņas ir pirmās nepieciešamības prece ikvienam, kā arī vitamīni veselīgas pilsoniskās telpas veidošanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm