tv3.lv

Jelgavā nodrošinās pārtikas pakas Covid‑19 krīzes skarto ģimeņu bērniem

Jelgavas skolas vai bērnudārzus apmeklējošajiem bērniem, kuru ģimenes finansiāli ietekmējusi jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 krīze, nodrošinās pārtikas pakas, informēja pilsētas pašvaldībā.

2020. gada 26. martā 15:22

Par atbalstu ēdināšanai šodien lēmusi pilsētas dome. Ģimenei reizi nedēļā tiks nodrošināta pārtikas paka 12 eiro apmērā katram bērnam, kurš mācās Jelgavas pašvaldības skolā vai apmeklē bērnudārzu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izvērtēt šāda pabalsta nepieciešamību pilnvarota izglītības iestāde, kurā skolēns mācās.

Tāpat domes sēdē nolemts, ka 2020. gada maija un augusta nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņš tiek pārcelts. Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” noteiktie termiņi tiek pārcelti no 15. maija uz 1. jūliju un no 15. augusta uz 1. oktobri.

Jau ziņots, ka līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Nolemts, kas neatkarīgi no to apmeklētāju skaita ir aizliegti visi sabiedrībai publiski pieejami svētku, piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumi, kas tostarp notiek naktsklubos un diskotēkās, kā arī aizliegtas sapulces, gājieni, piketi un reliģiskās darbības veikšanas pulcējoties. Mācības Latvijas skolās tiek organizētas tikai attālinātā režīmā.

Tāpat valdība lēma ierobežot neorganizētu pulcēšanos kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās līdz vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus, kā arī lēma par citiem ierobežojumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm