tv3.lv

Jauniešiem būs iespēja apgūt mūsdienīgus kursus e‑sportā

No nākamā mācību gada jauniešiem būs pieejama jauna interešu izglītības programma un kursi e-sportā. Papildu jaunajai programmai ir plānotas arī citas aktivitātes – turnīri, spēļu vakari un pirmo reizi skolēniem būs iespēja piedalīties nometnē, lai padziļinātu zināšanas un pilnveidotu prasmes gan videospēlē, gan e-sportā kopumā, portālu “tv3.lv” informē “EsportaSkola.lv”.

26. aprīlī 16:00

Kā stāsta  EsportaSkola.lv  vadītājs un turnīru organizētājs Ivo Čapiņš, lai šī nodarbe būtu kvalitatīva un droša, videospēle ir jāparāda par mācību procesu, caur kuru jaunieši apgūst jaunas prasmes datorzinātnē un savstarpējā komunikācijā, mācās kontrolēt pavadīto laiku pie datora un plānot savu ikdienu tā, lai neciestu pamatmācību process un dzīves kvalitāte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aptaujas liecina, ka mūsdienās 81% bērnu un pusaudžu spēlē videospēles tiešsaistē, taču, lai pavadītais laiks pie datora būtu jēgpilns, “EsportaSkola.lv” turpina darbu pie jauniešu un sabiedrības izglītošanas un šī sporta veida labās prakses veicināšanas.

Papildus jau esošajām aktivitātēm un mācību programmām e-sportā un tā pamatos, no nākamā mācību gada tiks piedāvāta jauna mācību programma skolas vecuma bērniem par videospēli, žurnālistiku un padziļināti par e-sportu, kas sagatavota sadarbībā ar sporta profesionāļiem un nozares ekspertiem un būs pieejamas e-vidē attālināti. Kā programmas sastāvdaļa – izstrādāti arī kursi par saistošām tēmām. Lai nostiprinātu esošās un apgūtu jaunas zināšanas, vasarā paredzēta nometne, profesionālu pasniedzēju vadībā, kur nedēļas garumā jauniešiem klātienē tiks organizētas gan mācības, gan sacensības individuāli un komandās. Visas vasaras garumā ir plānoti spēļu vakari, kuros aicināts piedalīties ikviens e-sporta entuziasts un interesents.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm