Jau piekto reizi Sieviešu dienā tiks rīkots solidaritātes gājiens

Katra trešā Latvijas sieviete ir cietusi no vardarbības ģimenē, bet vairāk nekā puse sieviešu ir piedzīvojušas seksuālu uzmākšanos. Tā liecina beidrības “Centrs Marta” apkopotā statistika. Lai pievērstu uzmanību vardarbībai pret sievietēm un vardarbībai ģimenē, šodien jau piekto reizi Rīgā notiks “centra Marta” rīkotais Sieviešu solidaritātes gājiens.

Biedrība “Centrs Marta” 8.martā rīko Sieviešu solidaritātes gājienu. Tā sākums – plkst.11.30, tikšanās vieta – Doma laukums. Gājiens virzīsies pa Jēkaba ielu gar Saeimu un noslēgsies Jēkaba laukumā.

Šī gada gājiena tēma ir vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē izskaušana. Gājiena mērķis ir aicināt katru individuāli un mūs kā sabiedrību kopumā izdarīt izvēli par labu rīcībai, jo mēs zinām – vardarbībai patīk klusums. Neskatoties uz to, ka Latvijā katra trešā sieviete cieš no vardarbības ģimenē, joprojām Latvija ir starp 6 ES valstīm, kas nav ratificējušas Eiropas Padomes Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu jeb Stambulas Konvenciju, un tas ir steidzami jāmaina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm