Izsludina pieteikšanos Latvijas ķirbju čempionātam

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” aicina visus ķirbju audzēšanas entuziastus piedalīties ikgadējā “Latvijas lielākā ķirbja čempionātā” un pieteikt sava dārza lielākās dižogas, informēja kompānijā.

2020. gada 30. septembrī 11:51

Uzvarētāji tiks noskaidroti 23.oktobrī, kad jau piecpadsmito gadu desmit brangākos ķirbjus mērīs un svērs Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ķirbjus konkursam var pieteikt, izmērot ķirbju apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli, un līdz 10. oktobrim nosūtot šos datus kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu kontaktinformāciju.

Konkursam var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi “Pieteikums konkursam “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts”” vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (katru darba dienu no plkst. 8 līdz 22). Par iekļūšanu finālā visus pretendentus organizatori informēs personīgi.

Pērn kopumā tika pieteikti 17 ķirbji no sešiem Latvijas novadiem – Kuldīgas, Ādažu, Ventspils, Skrundas, Nīcas un Bēnes, – un vērienīgākā dižoga izauga Gundegai Neimanei Kuldīgas pusē, sasniedzot 329,5 kilogramu atzīmi. Latvijas lielākā ķirbja rekords šobrīd ir 574 kilogrami un to 2018.gadā uzstādīja Luīzes Neimanes Kuldīgas novadā audzētais ķirbis.

Ieskaties foto no iepriekšējiem gadiem:

Šogad “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts” notiks 23. oktobrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm