tv3.lv

Izskanējušais “AstraZeneca” vakcīnu skaita pieaugums varētu neattiekties uz tuvākajām piegādēm Latvijai

Eiropas Savienībā (ES) izskanējusī informācija par farmācijas uzņēmuma “AstraZeneca” lielāka skaita vakcīnu pret Covid-19 piegādi, iespējams, varētu neattiekties uz Latvijā gaidāmajām tuvākajām piegādēm.

2021. gada 1. februārī 22:00

Lasi vēl: Vācijas farmācijas uzņēmumi sola palielināt Covid-19 vakcīnu ražošanu un piegādi

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbildot uz jautājumu par izskanējušo informāciju, ka “AstraZeneca” piegādās ES par 30% vairāk vakcīnas dozu nekā nesen vēl solīja, veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) šodien žurnālistiem pauda, ka attiecībā uz tuvākajām kravām 9.februārī un 19.februārī šāds palielinājums “manuprāt, neattiecas, vismaz manā rīcībā šādas informācijas nav”.

Reizē ministrs norādīja, ka pašlaik nav pamata uzskatīt, ka uz Latviju šī informācija attiektos citādāk, nekā tas ir publiski pateikts Eiropas līmenī. Rēķināmies, ka iepriekš diemžēl samazinātās “AstraZeneca” vakcīnu piegādes tomēr tiks palielinātas un tiks vēl precizēts, kāds būs piegāžu grafiks turpmākajiem mēnešiem, pauda Pavļuts.

Viņš skaidroja, ka ar nepacietību tiek gaidīta detalizētāka informācija no “AstraZeneca” saistībā ar turpmākajām piegādēm, par ko arī tiks pavēstīts sabiedrībai.

Iepazīsties arī ar šo informāciju: Polija, visticamāk, neizmantos “AstraZeneca” vakcīnu senioriem

Kā ziņots, par 30% pieaugumu “AstraZeneca” vakcīnu piegādēm pavēstījusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmums papildus piegādās deviņus miljonus vakcīnas devu un piegādes sāks nedēļu agrāk, nekā bija plānots, tviterī pavēstījusi fon der Leiena.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm