tv3.lv

Īrnieks: Kādā Rīgas namā konstatēti ”masveida pārkāpumi” būvniecības jomā

”Sariktētas” piebūves, pārtaisīta ēkas fasāde, patvaļīgi palielināta dzīvokļu platība, citiem iemītniekiem atņemot daļu gaiteņa – raidījums ”Bez Tabu” raksturo situāciju kādā ēkā Vienības gatvē.

2014. gada 19. augustā 9:26

Pēc īrnieku teiktā, katrs būvniecības darbus šajā daudzdzīvokļu namā veic pēc saviem ieskatiem, bez jebkādām oficiālām atļaujām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Problēma par veiktajiem pārbūves darbiem ēkā aktualizējusies pēc tam, kad nama īpašnieks esot sācis ”tramdīt” īrniekus ar lūgumu uzrādīt dzīvokļa pārbūves projekta kopiju un oriģinālu. Dzīvokļa īrnieks norāda – projekta dokumentācijas pie viņa neesot un nevarot būt, jo viņš ir dzīvokļa īrnieks nevis īpašnieks.

Savukārt, Rīgas būvvaldē atklājies, ka vienīgie ”papīri” par minēto īpašumu Vienības gatvē ir aptuveni gadsimtu veci, savukārt jaunāku rakstisku ziņu par veiktajām pārbūvēm dzīvokļos nav.

”Mēs to ēku esam nopirkuši pirms trim gadiem. Faktiski būvvalde ir konstatējusi, ka mūsu pārvaldīšanas laikā nekādu pārbūvi mēs neesam veikuši, izņemot to, ka ir nomainīti pāris logi,” tā pauž nama īpašnieka, a/s ”Otto” valdes priekšsēdētājs Jānis Graudiņš.

Līdz ar to izveidojusies situācija, ka pārbūve dzīvokļos minētajā namā ir veikta, savukārt dokumetu par to nav nevienam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījuma ”Bez Tabu” veidotāji atzīst, ka kopš traģēdijas Zolitūdē, kur sagruva lielveikala ”Maxima” jumts, prasot 54 cilvēku dzīvības, skatītāji daudz vairāk pievērš uzmanību būvniecības nedienām Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm