tv3.lv

Gandrīz puse aptaujāto izmantotu vakcīnu pret Covid‑19

Latvijā Covid-19 statistikā nedēļas nogalē klāt nākuši tikai daži jauni saslimšanas gadījumi, tādējādi kopējā epidemioloģiskā situācija uzlabojas un šonedēļ mēs varētu uzzināt par turpmākiem ierobežojumu atvieglojumiem.

2020. gada 1. jūnijā 7:33

Tiesa, ne zāļu, ne vakcīnas pagaidām vēl nav, tāpēc amatpersonas akcentē, ka atsevišķi ierobežojumi, piemēram, distancēšanās, noteikti saglabāsies vēl ilgi. Bet – kad vakcīna būs pieejama, vai daudzi iedzīvotāji to izmantotu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kantar” veiktā aptauja liecina, – gandrīz puse jeb 46% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem ir norādījuši, ka paši vakcinētos pret Covid-19, ja šāda vakcīna būtu pieejama. Savukārt 39% iedzīvotāju nevakcinētos, bet 15% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tāpat arī lielākā daļa – 46% – aptaujas dalībnieku vecumā no 18 līdz 60 gadiem, kuriem ir bērni vecumā līdz 18 gadiem, ir norādījuši, ka vakcinētu savus bērnus pret Covid-19, ja šāda vakcīna būtu pieejama. Savukārt 38% iedzīvotāju savus bērnus nevakcinētu, bet 16% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “900 sekundes” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm