tv3.lv

Foto: Rīgā durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš

Vecrīgā pie “Laimas” pulksteņa pirmdien atklātais zīmola “Laima” labdarības namiņš šogad tāpat kā pērn viesus, kuri vēlas atbalstīt maznodrošinātas daudzbērnu ģimenes, uzņems līdz 23.decembrim, informēja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāvji.

2018. gada 26. novembrī 22:20

“Laimas” labdarības namiņā līdz 23. decembrim, katru dienu no plkst. 10 līdz 20 ikviens Latvijas iedzīvotājs un viesis ir gaidīts izvēlēties vienu kartīti un, sarūpējot dāvanu, piepildīt to bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām, kuru ģimenes šajos svētkos pašas to nevar atļauties. Izvēloties kartīti, tā tiks reģistrēta sistēmā, un projekta atbalstītājs piecu dienu laikā būs aicināts sarūpēt dāvanu un nogādāt to “Laima” namiņā, no kuries tā tālāk tiks nosūtīta kartītes autoram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zīmola “Laima” labdarības namiņa atklāšanā, turpinot ikgadējo tradīciju, pirmdien viesojās Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone un izvēlējās kartīti, lai atbalstītu vienu Latvijas maznodrošināto ģimeni no Ogres novada. Tādējādi Valsts prezidenta kundze rādīja piemēru un izteica aicinājumu labdarības akcijā iesaistīties sabiedrībai.

“Daudzu gadu laikā kopš mums ir šis namiņš sabiedrības sirds siltumu un atbalstu ir saņēmuši vairāk nekā 5000 bērnu. Esmu pārliecināta, ka arī šogad mēs kopā varam piepildīt vēl daudzu bērniņu sapņus,” uzsvēra Vējone.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāvji informēja, ka otro gadu “Laimas” labdarības namiņu ir iespējams apmeklēt arī virtuāli – mājaslapā www.laimasnamins.lv. Namiņa mājas lapa sniedz iespēju tiešsaistē apskatīt daļu no 1500 radītajām kartītēm un iepazīties ar bērnu sapņu dāvanām. Papildus tam mājaslapā ikvienam ir iespēja sekot līdzi, cik dāvanu jau ir sarūpētas un cik daudz bērnu vēl gaida savas vēlmes piepildāmies.

Septiņu labdarības namiņa pastāvēšanas gadu laikā kopš 2012. gada tajā ir piepildīti vairāk nekā 5300 bērnu sapņi par dāvanām Ziemassvētkos, un šogad šādā veidā plānots atbalstīt vēl 1 500 bērnus no vienpadsmit Latvijas novadiem.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2009.gadā ir dibināta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, kas ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv zīmolus “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” konsolidētais apgrozījums pērn bija 81,196 miljoni eiro, kas ir par 4,3% vairāk nekā 2016.gadā, bet koncerna peļņa bija 3,128 miljoni eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm