tv3.lv

FOTO! Botāniskais dārzs pārtapis par maģisku gaismas pasauli

Ar saukli “Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā” Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 6. decembra līdz 5. janvārim atvērts Ziemas Gaismas dārzs – teju 20 Latvijas gaismu mākslinieki pārvērtuši Botānisko dārzu par maģisku gaismas pasauli.

2019. gada 8. decembrī 15:00

Decembra tumšajās stundās Ziemas Gaismas dārzā mākslinieki no visas Latvijas izveidojuši gaismas instalācijas, izgaismojot dārza ainavas un radot pasakainu ziemas vidi vakara pastaigām visu vecumu apmeklētājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mijiedarbojoties dabai un cilvēkam, ir radīts pasākums, kas aizvedīs apmeklētājus neparastā piedzīvojumā un ļaus atpūsties no ikdienas steigas. Priecājamies, ka tas notiks tieši pie mums – vienā no zaļākajām Rīgas vietām – Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā! Ziemas Gaismas dārzs ir lieliska vieta, kur noķert tuvojošos svētku sajūtu gan lielam, gan mazam, tāpēc gaidīsim ciemos ikvienu,” aicina LU Botāniskā dārza direktors Uldis Kondratovičs.

Ziemas Gaismas dārza apmeklētāji Ziemas Gaismas dārza mājas lapā var nobalsot par labāko gaismas instalāciju un no katras Ziemas gaismas dārza ieejas biļetes ieņēmumiem 10% tiks novirzīti gaismu mākslinieka izvēlētajai labdarībai.

“Ziemas Gaismas dārzs” būs pieejams skatītājiem Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2, Rīgā, katru vakaru no plkst. plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00. 24. un 31. decembrī Ziemas Gaismas dārzs būs slēgts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm