tv3.lv

“Esam ieņēmuši vislabāko sēdvietu Mežaparkā!” Aiz estrādes žoga pulcējas simtiem svētku vērotāju

2018. gada 8. jūlijā 21:13

Ar koncertu “Zvaigžņu ceļā” un Sadziedāšanās nakti noslēgsies XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Tos baudīt dodas ne tikai cilvēki, kuri ir iegādājušies biļetes, bet arī skatītāji, kuri gatavi svētkus baudīt aiz žoga!

Kā novēroja Skaties.lv komanda, daži pat ar alpīnisma ekipējumu sasēduši koku galotnēs. Kāda sieviete ar savu ģimeni uz Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu ieradusies jau pa dienu, lai aizņemtu, viņasprāt, pašu labāko sēdvietu visā Mežaparka estrādē.

Tā kā cenas esot bijušas viņu maciņiem par dārgu, viņi tāpat no svētku baudīšanas kopā ar ģimeni nespēja atteikties. Tā pat rīkojušies arī simtiem citu vērot gribētāju, kuri ar saviem plediem un siltu tēju bauda Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu.

Mežaparka Lielajā estrādē sapulcējušies desmitiem tūkstoši cilvēku – lielā noslēguma koncerta dalībnieki un skatītāji. Koncerta dalībnieku skaits ir iespaidīgs 19 500 – ne tikai koru dalībnieki, bet arī putēju orķestri un dejotāji. Tiek lēsts, ka kopumā Mežaparka estrādes teritorijā vienkopus būs 75 000 cilveku. Lielais koncerts ilgs aptuveni līdz pusnaktij, tad sāksies sadziedāšanās nakts, kas plānota līdz pat plkst.5.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm