tv3.lv

“Es visu redzu, laboju un kontrolēju”; arī fitnesa treniņi pārgājuši tiešsaistes režīmā

Ierobežojumu laikā teju visi, kas varēja ir pārgājuši uz tiešsaisti un tagad darbojas internetā. Arī fitnesa klubi jau kādu laiku nodarbības piedāvā tiešsaistes režīmā.

2020. gada 15. aprīlī 7:30

“DCH studijas” treneris Ralfs Upmanis norāda, ka viņš jau pirms ierobežojumiem dažkārt vadīja nodarbības “Skype”, taču tagad viss notiek daudz intensīvāk un aktīvāk.  “Tās tehnoloģijas ļauj un dod iespēju, viņi visi lodziņos ir, es visus redzu, dodu vingrinājumu un skatos un laboju, visus kontrolēju,” stāsta Upmanis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrā nodarbībā, kas notiek četras reizes dienā, trenerim jāpagūst mazajā ekrāniņā sekot līdzi katram dalībniekam. Jāspēj ne tikai būt par kustību demonstrētāju, bet jāsniedz arī atgriezeniskā saite.

“Tas mūsu galvenais atšķirīgais ir tieši tas, ka daudz strādājam ar visiem. Mums ir treniņš kurā man ir jādara 99% un jāspēj redzēt un komentēt, tehniski novērtēt. Baigā enerģija aiziet, es to jūtu pēc tā kā es to daru un daži treneri ir teikuši, ka to ko klients dara ikdienā, tagad to arī treneris dara nepārtraukti,” saka treneris.

Nodarbībās piedalās līdz 45 cilvēkiem, tas ir par aptuveni desmit cilvēkiem mazāk nekā, kad nodarbības notika klātienē. Svarīgi, lai katrs fitnesa nodarbības dalībnieks jūt trenera uzmanību.

“Cilvēki, kas nāca dzīvē, viņi baidījās, viņi domāja, ka pazaudēs “fīlingu”, emocionālo, bet nepazaudēja. Var dabūt gan emocijas, gan kontaktu,” saka Ralfs Upmanis.

Ralfs piebilst, ka ir cilvēki, kuri tieši pretēji nevēlas, lai viņus redz, tad Ralfs lūdz viņiem sevi parādīt kaut uz īsu brīdi, lai treneris redz, ka vismaz treniņtērps ir uzģērbts. Cilvēki ir dažādi, tāpēc treneris uzskata, ka šādiem treniņiem ir nākotne arī pēc ierobežojumu atcelšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm