tv3.lv

“Es lūdzu Dievu par visiem Latvijā”; Holivudas aktieri Mikijs Rurks un Roberts Knepers “iestrēguši” Latvijā

Man Latvijā ļoti patīk, tāpēc es gribētu šeit atgriezties, kad varēšu iziet ārpus viesnīcas. Tā ekskluzīvā intervijā “900 sekundēm” saka Holivudas aktieris Mikijs Rurks, kuram piekrīt vēl viens amerikāņu aktieris Roberts Knepers. Viņi abi šobrīd “iestrēguši” viesnīcā Latvijā.

Mikijs Rurks, ievērojot pašizolēšanos, īsumā atbild uz “900 sekunžu” jautājumiem attālināti. Rīgā atrodas arī seriāla “Prison Break” un filmu aktieris Roberts Knepers.

Abi Holivudas aktieri un pārējā komanda Latvijas gleznainajos mežos Pokaiņos, Līgatnes apkārtnē un brīvdabas muzejā filmēja ainas filmai “War Hunt”. Tā būs filma par Otro pasaules karu ar dažādiem mistikas elementiem.

Filmēšanas grupas dalībnieks Eds Marks, tāpat kā pārējie, pauž gandarījumu par neparasto filmēšanas vietu.

“Filmas cilvēkus var aizvest uz visneparastākajām vietām. Te nu es esmu – Latvijā. Iepriekš nekad šeit nebiju bijis un ir ļoti forši,” saka Eds.

Mikijs Rurks šajā filmā spēlē vienu no galvenajām lomām. Brīvajā laikā viņš jau bijis manīts pilsētā, to “Twitter” apstiprina Linda Mūrniece, norādot, ka Holivudas aktieris manīts staigājam Vecrīgā. Saņemot “Instagram” sekotāju kritiku, bildes no pastaigām nu ir dzēstas un Mikijs ievietots viesnīcā pašizolācijā.

“Man teica, ka šeit ir ļoti skaistas meitenes, bet redzams, ka esmu nelaikā atbraucis,” saka Mikijs Rurks.

“Es iemīlēju Rīgu, man te ļoti patīk. Šī ir jauka un maģiska pilsēta. Cilvēki ir ļoti patīkami un arī restorāni ir brīnišķīgi, viņam piebilst Roberts Knepers.

Taču, kad aktieriem tiek uzdots jautājums par plašo koronavīrusa izplatību, viņi kļūst nopietnāki.

“Es lūdzu Dievu par visiem Latvijā. Man ir ikdienas lūgšana – Dievs, piedod manus grēkus un svētī visu pasauli. Šis vīruss ir nekontrolējams, tāpēc viss ir Dieva rokās,” pārliecināta ir Holivudas zvaigzne Rurks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par to, cik ilgi aktieri un filmēšanas komanda atradīsies Latvijā, netiek atklāts. Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Rīgā nesen izplatīja ziņu, ka Latvija jāpamet līdz 27. martam, jo, kad pēc tam lidmašīnu satiksme tiks atjaunota, nav zināms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm