tv3.lv

“Eņģeļi pār Latviju” saņem ziedojumu no Tirzas pagasta un tā apkārtnes ļaudīm

2019. gada 18. decembrī 20:05

Gulbenes novada Tirzas pagasta kultūras namā jau desmito gadu tiek rīkots labdarības pasākums, lai vāktu ziedojumus akcijai “Eņģeļi pār Latviju”. Šogad izdevies saziedot vairāk nekā 300 eiro.

Kā trešdienas vakarā “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrā pastāstīja žurnālists un TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze, labdarības pasākumu ik gadu rīko žurnālistu Kristīnes Vilītes un Ievas Albertes mamma.

“Kā televīzijas cilvēkam – labāk vienu reizi redzēt, nekā desmit reizes dzirdēt. Tad nu es sestdienas vakarā devos uz Tirzu. Mani patiesi pārsteidza tas, ko es ieraudzīju, cik daudz ļaužu sapulcējušies, domājot par bērniem. Bija priekšnesumi – mazi un lieli…Un tad kopā arī savāca naudiņu – šogad kopā 304,81 eiro. Tad nu man Tirzas ļaudis, arī no apkārtnes – Druvienas, Cesvaines – uzticēja atvest šeit uz zvanu centru un ielikt kopējā krājkasītē,” stāsta Krauze.

Kā vēstīts, zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 “Instagram” kontā darbdienās no plkst.19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Zvanu centrs darbosies no 16. līdz 22. decembrim.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces “Rimi” veikalos vai ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm