tv3.lv

“Eņģeļi pār Latviju” saņem ziedojumu no brīnumdariem Zemgalē

2020. gada 16. decembrī 18:54

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” saņēmusi ziedojumu no brīnumdariem Zemgalē – no Jaunpils amatniecēm un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem.

Jaunpils amatnieces decembra mēnesī rada īpašus sirdsdarbus, kurus tirgo apmaiņā pret ziedojumiem akcijai “Eņģeļi pār Latviju”.

“Bērni ir tie, kam ir jāziedo…, jo tagad ir tie laiki, kad vajag lielus līdzekļus,” saka Amatu mājas vadītāja Velga Pavlovska.

Savukārt Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti nolēmuši cept piparkūkas un mainīt tās pret ziedojumiem. Studenti aprēķinājuši, ka kopā izcepuši vismaz 20 kilogramus piparkūku.

Jau vēstīts, ka šogad akcija ”Eņģeļi pār Latviju” uzsāka jaunu tradīciju, aicinot ikvienu kļūt par brīnumdari savā ģimenē, kolektīvā, pilsētā vai novadā.

Akcija aicināja domubiedrus vienoties kopīgā labā darbā – piemēram, attālināti organizējot sveču liešanas meistarklasi draugu lokā, atsakoties no rīta kafijas vai našķiem mēneša garumā, rīkojot gardumu tirdziņu ģimenes lokā vai darot jebko citu, kas ļaus kļūt par brīnumdariem un ietaupīto vai nopelnīto naudu ziedot bērnu veselībai.

Jau decembra sākumā ceļā devās labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” brīnumu ekspresis, lai apkopotu iedvesmas stāstus un brīnumdarbu akcijā savāktos līdzekļus no visas Latvijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šogad ”Eņģeļi pār Latviju” norisināsies jau trīspadsmito reizi, aicinot palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Marijai, Robijam, Markam, Elizabetei, Demjanam, Vadimam un vēl 107 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai kopumā ir nepieciešami 293 248 eiro. Ziedojumi nepieciešami bērniem ar dažādām veselības problēmām – ar autismu, kustību traucējumiem, epilepsiju un palīdzība ārkārtas situācijās. Labdarības akcija norisināsies līdz 31. janvārim, bet 20. decembrī kanālā TV3 skatītājus sagaidīs tradicionālais akcijas īpašais Ziemassvētku koncerts.

Ziedot iespējams līdz 31. janvārim:

•       Akcijas mājas lapā: www.engeliparlatviju.lv

•       Iegādājoties piegādātāju akcijas preces Rimi veikalos (07.12.2020. – 03.01.2020.)

•       Ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos

•       Ziedojot Rimi e-veikalā www.rimi.lv

•       Ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv

•       Zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Palīdzi bērniem sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu! Dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Vairāk informācijas par projektu: www.engeliparlatviju.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm