tv3.lv

Emocionāls video: tēvs sagaida atpakaļ meitu, kura bija lidmašīnā uz Briseli

Rīgā atgriezusies airBaltic lidmašīna, kas no rīta izlidoja uz Beļģijas galvaspilsētu, bet 30 minūtes pirms nosēšanās Briseles lidostā tika novirzīta uz Ljēžas lidostu.  Par sprādzieniem Briseles lidostā pasažieriem esot paziņots jau lidojuma laikā. Lidmašīnas pasažieri TV3 Ziņām stāsta, ka Ljēžas lidostā viņiem tika sniegta visa nepieciešamā palīdzība, tika izsniegts ūdens, sula, ēdiens. 

2016. gada 22. martā 17:18

Ljēžas lidostā pasažieriem tika dota izvēles iespēja vai doties ar autobusu uz Briseli, vai ar to pašu lidmašīnu atgriezties Rīgā. Palikt Beļģijā izvēlējās seši cilvēki. Starp pasažieriem bija arī Saeimas deputāts Romualds Ražuks un satiksmes eksperts Tālis Linkaits. Pasažieri stāsta, ka sajūtas bija neomulīgas, bet bija apmierināti ar lidsabiedrības rīcību, jo informācija par notiekošo bijusi pietiekama. Īpaši emocionāla diena izvērtās kādam tēvam, kurš no rīta uz Briseli pavadīja savu meitu, bet drīz vien uzzināja par briesmīgajiem notikumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sajūtas ir grūti aprakstīt. Tajā brīdi, kad ieslēdzu internetu un uzzināju, kas ir noticis Briselē. Pirmais zvans bija meitai, zinot, ka viņa atrodas tajā lidmašīnā, kas dodas uz Briseli. Bija milzu atvieglojums brīdī, kad meita atbildēja. Tas bija grūti aprakstāms prieks.

Meita devusi par sevi ziņu uzreiz pēc tam, kad lidmašīna nosēdusies Ljēžas lidostā.

Video

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm